چادر مسافرتی چهار فصل

چادر مسافرتی چهار فصل

چادر مسافرتی چهار فصل

چادر مسافرتی چهار فصل یکی ازانواع چادرهای کمپینگ و مسافرت است. چادرهای چهارفصل انتخاب بسیار مناسبی برای طبیعت گردی و کوهنوردی هستند. این محصولات دارای بستهای زیپی هستند و معمولا پشه بند مجزا دارند. یکی از ویژگی های اصلی این چادرها داشتن 4 درب به همراه پشه بند توری است. شما به راحتی می توانید درب چادر را رول و جمع آوری کنید. به این ترتیب در فصول گرم امکان ورود و خروج هوا در چادر وجود دارد. همانطور که گفته شد هر کدام از درب های این محصول دارای پشه بند جداگانه است. این چادر مسافرتی ارزان را از طریق بخش فروشگاه تهیه کنید.

چادر مسافرتی چهار فصلچادر چهارفصل مسافرتی

ویژگی چادر های چهارفصل

اصلی ترین ویژگی چادر های چهار فصل وجود چهار درب در چادر است. در فصول سرد نیز این چادر دارای بدنه مقاوم و ضخیم از جنس پلی استر است که از ورود سرما جلوگیری می کند. همچنین این چادر دارای یک صفحه برای قرارگیری روی سقف است. کاربرد آن به عنوان آفتابگیر و یا چتر می باشد. امکان آویزان کردن چراغ در داخل چادر به وسیله بست ها و قلاب ها امکان پذیر است.

در هنگام وزش باد و طوفان، برای مهار چادر می توانید از 8 گیره مقاوم پارچه ای چادر استفاده کنید. یکی از ویژگی های چادر چهار فصل داشتن کیف برای حمل آن است. به این ترتیب حمل و نقل چادر آسانتر می شود.

چادر مسافرتی چهار فصل

خرید چادر مسافرتی برای فصول مختلف

همانطور که گفته شد از چادر چهار فصل در فصول مختلف استفاده می شود. چادر های معمولی را به دلیل عدم جریان هوا در تابستان و در روز نمی توان استفاده کرد. به دلیل گرمای بیش از حد هوا و عدم عبور جریان هوا، گرمای زیادی در چادر محبوس می شود و فقط در شب کارایی دارند. به همین دلیل بهتر است از چادر های چهار فصل استفاده کنید. اترس چادر به عنوان تولیدی چادر مسافرتی فعالیت دارد. برای اطلاع از قیمت انواع چادر با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام