0912 063 4885

چادر مسافرتی چگونه جمع میشود؟

چادر مسافرتی چگونه جمع میشود؟

چادر مسافرتی چگونه جمع میشود؟

چادر مسافرتی چگونه جمع میشود؟ یکی از دغدغه‌های افراد در هنگام خرید چادر مسافرتی، روش جمع آوری آن است. به همین دلیل از چادر اتوماتیک استقبال زیادی می‌شود. اما گاهی مجبور هستیم از چادر غیر اتوماتیک استفاده کنیم. در این صورت ممکن است با مشکل مواجه شویم. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی باید حتما قبل از خرید چادر مسافرتی با ویژگی‌های هر چادر آشنایی داشته باشیم. این ویژگی‌ها به شما کمک خواهند کرد که انتخاب بهتری داشته باشید و چادر مناسبتری انتخاب کنید. چادرهای مسافرتی جدید در جهت آسایش حال استفاده کننده روش‌های نوینی را برای این کار ارائه داده اند. چادر اتوماتیک یا خودکار، خود به راحتی با تلاش کمی از طرف شما جمع خواهد شد. در نتیجه این چادر یکی از بهترین گزینه ها هنگام خرید است.

چه چادر مسافرتی بخریم؟

ساده ترین روش بستن چادر مسافرتی

چادر مسافرتی چگونه جمع میشود؟ باز کردن چادرهای سفری بسیار راحت است. برای این نیاز به آموزش خاصی نیست! اما برای بستن آن شما باید از قبل با نحوه‌ی بستن آن آشنا شوید.برای این کار در ابتدا باید برای راحتی در جمع کردن، درب آن را باز کنید. ضلع پشت در می‌تواند کلید و رازی برای بستن راحت آن باشد. این قسمت در را باید به داخل فشار دهید. در این حالت چادر کتابی شکل خواهد شد. بعد از آن می‌توانید با استفاده از دو دست در قسمتی که چادر با دو رنگ متفاوت نشان داده شده است، آن را تا کنیم. در این حالت باید آن را به صورت نود درجه خم و با دو دست سعی کنیم که به هم نزدیک کنیم. بعد از نزدیک شدن لبه، باید با دو دست آن را نگه داریم. قسمت بالای چادر را داخل ساک قرار می دهیم. در این حالت چادر باید به حالت دایره شکل درآید. همانط‌ور که گفته شد جمع کردن چادر دارای یک روش خاص است که با فرا گرفتن آن بسیار راحت خواهد شد.

چادر مسافرتی قابل حمل

علت جمع نشدن چادر مسافرتی

یکی از دلایل جمع نشدن چادر ممکن است روش های اشتباه در بستن آن باشد. همچنین هنگام باز کردن باید با احتیاط این کار انجام شود. در غیر این صورتصورت ممکن است چادر دچار آسیب شود. در این حالت ممکن است دیگر نتوانید آن را ببندید. شما می‌توانید انواع چادرمسافرتی و نحوه‌ی باز و بسته شدن آن را در بخش انواع چادر مسافرتی در پیج اینستاگرام مشاهده کنید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام