0912 063 4885

چادر مشمایی

چادر مشمایی

چادر مشمایی

چادر مشمایی یکی از انواع چادر برزنت است که کاربرد های مختلفی دارد. چادر مشمع معمولا برای روکش و کاور خودرو به کار می رود. پوشش تجهیزات و ادوات کشاورزی و پوشش سقف اسپیس فریم از دیگر کاربرد های پارچه مشمایی است. پارچه های برزنتی از مقاومت بالا و نفوذ ناپذیری متناسبی برخوردار هستند. به طور کلی برزنت مشمایی از پنبه و پلی استر تهیه می شود. وجود پلی استر در این پارچه موجب بالا رفتن مقاومت آن می شود و موجب می شود که به عنوان یک چادر ضد آب شناخته شود.

چادر کامیون

 

کاربرد برزنت مشمایی

چادر برزنتی مشمایی دارای کاربرد های گوناگونی می باشد. به عنوان مثال برای چادر وسایل نقلیه سنگین می توان از این محصول استفاده کرد. کالاهای موجود در انبار را برای جلوگیری از آسیب و حفاظت از آنها با پوششی از برزنت مشمایی کاور کرد. کاور و پوشش استخر و پوشش سقفی از دیگر کاربرد های آن است. این پارچه به عنوان یک پارچه نازک و ضد آب شناخته شده بنابراین وزن سبکی دارد. به همین دلیل می توان در مکان های مختلف به راحتی از آن استفاده کرد.

مقاومت و استحکام برزنت در برابر عوامل طبیعی و جوی از ویژگی های اصلی این پارچه است. به دلیل وجود پلی استر و پی وی سی در مواد اولیه برزنت ضد آب، این پارچه مقاومت بسیار بالایی دارد. انواع چادر مانند چادر لمینت ، چادر ترانزیتی ، چادر کانتینری ، چادر شمعی و … به عنوان چادر های آب گریز شناخته می شوند.

بهترین برزنت کانتینری

قیمت چادر ضد آب مشمایی

چادر های ضد آب مشمایی بر اساس قیمت روز، کیفیت پارچه ، نوع پارچه و … قیمت گذاری می شوند. اترس چادر به عنوان تولید کننده پارچه برزنت فعالیت دارد و انواع پارچه های برزنتی برای کاور خودرو و روکش بار را تولید می کند. برای اطلاع از قیمت برزنت مشمایی و انواع پارچه شمعی با بخش فروش در تماس باشید.

4.7/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام