0912 063 4885

چادر مشمع

دوخت کاور ماشین آلات و دستگاه های صنعتی

چادر مشمع

چادر مشمع مانند مشمع کانتینری از انواع پارچه برزنت ضد آب تهیه می شود. معمولا برای پوشش کانتینر، پوشش سقف، روکش بار ، کاور کالا و … از چادر های مشمع استفاده می شود. برزنت مشمایی یکی از انواع پارچه های مقاوم می باشد که در صنایع مختلف مانند کشاورزی کاربرد دارد مانند پوشش تجهیزات و ادوات کشاورزی و پوشش محصولات کشاورزی. این پارچه کاربرد گسترده ای در پوشش سقف های اسپیس فریم به عنوان چادر اسپیس فریم یا چادر داربست دارد.

تولید برزنت کانتینری استاندارد

ویژگی انواع چادر های ضد آب

چادر برزنتی به دلیل مواد به کاررفته در ساخت آن، یک چادر ضد آب می باشد. این پارچه می تواند کاربرد های مختلفی داشته باشد. با توجه به نیاز می توان از آن در مکان های مرطوب استفاده کرد. مقاومت بالا، کیفیت، دوام و عمر طولانی، ضد آب بودن از ویژگی های چادر های مشمعی می باشد. به انواع چادر ترازیتی و چادر کانتینری نیز، چادر مشعمی گفته می شود که در حمل و نقل جاده ای کاربرد دارند. همانطور که از نام این نوع چادر ها مشخص است، در برابر نفوذ آب مقاوم هستند. در واقع در مکان های مرطوب قابل استفاده هستند. این ویژگی موجب شده است که چادر برزنتی مشمایی یکی از انواع چادر های محبوب در صنایع مختلف باشد. این چادر برای پوشش کالا، محصولات کشاورزی و … به کار می رود.

چادر ترانزیتی در کرج

 

قیمت چادر مشمعی

قیمت چادر مشمع پوشش محصولات کشاورزی با توجه به قیمت های روز بر اساس قیمت پارچه مشمعی ضد آب تعیین می شود. انواع پارچه های ضد آب و مقاوم مانند چادر مشمایی در مجموعه اترس چادر تولید می شود. این پارچه ها دارای کیفیت، دوخت استاندارد و … می باشند. برای اطلاع از قیمت چادر برزنتی ضد آب با بخش فروش در تماس باشید. اترس چادر از سال 1397 در این حوزه فعالیت دارد و توانسته است که رضایت مشتریان را جلب کند.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام