چادر مشمع

دوخت کاور ماشین آلات و دستگاه های صنعتی

چادر مشمع

چادر مشمع مانند مشمع کانتینری از انواع پارچه برزنت مشمایی تهیه می شود. معمولا برای پوشش کانتینر، پوشش سقف، روکش بار ، کاور کالا و … از چادر های مشمع استفاده می شود. برزنت مشمع یکی از انواع پارچه های مقاوم می باشد که در صنایع مختلف مانند کشاورزی کاربرد دارد مانند پوشش تجهیزات و ادوات کشاورزی و پوشش محصولات کشاورزی. این پارچه کاربرد گسترده ای در پوشش سقف های اسپیس فریم به عنوان چادر اسپیس فریم یا چادر داربست دارد.

تولید برزنت کانتینری استاندارد

ویژگی انواع چادر های ضد آب

چادر مشمعی به دلیل مواد به کاررفته در ساخت آن، یک چادر ضد آب می باشد. این پارچه می تواند کاربرد های مختلفی داشته باشد. با توجه به نیاز می توان از آن در مکان های مرطوب استفاده کرد. مقاومت بالا، کیفیت، دوام و عمر طولانی، ضد آب بودن از ویژگی های چادر های مشمعی می باشد. به انواع چادر ترازیتی و چادر کانتینری نیز، چادر مشعمی گفته می شود که در حمل و نقل جاده ای کاربرد دارند.

چادر ترانزیتی در کرج

 

قیمت چادر مشمعی

قیمت چادر مشمعی با توجه به قیمت های روز بر اساس قیمت پارچه مشمعی ضد آب تعیین می شود. انواع پارچه های ضد آب و مقاوم مانند چادر شمعی در مجموعه اترس چادر تولید می شود. این پارچه ها دارای کیفیت، دوخت استاندارد و … می باشند. برای اطلاع از قیمت چادر مشمعی با بخش فروش در تماس باشید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام