0912 063 4885

چادر نظامی برزنتی

چادر نظامی برزنتی

چادر نظامی برزنتی

چادر نظامی برزنتی یکی از چادرهای مسافرتی بسیار مقاوم است. این چادر نظامی اسکلت دار به عنوان یک چادر اسکلتی مستحکم در هنگام سفر و طبیعت گردی کاربرد دارد. چادر نظامی از برزنت ضد آب تهیه می شود. پارچه برزنتی برای تهیه چادرهای مسافرتی استفاده می شوند. این چادرها در برابر نفوذ اب و رطوبت مقاوم است. همچنین از عبور نور خورشید جلوگیری می کند. این چادرها در فصول مختلف مانند زمستان و تابستان قابل استفاده هستند. در هنگام کمپینگ به صورت گروهی نیاز به یک چادر جادار و بزرگ داریم. چادرهای اسکلتی گروهی برای این کار مناسب هستند.

چادر نظامی برزنتی

ویژگی چادر اسکلتی

چادر اسکلتی کاربرد زیادی در شرایط خاص دارد. به عنوان مثال در هنگام بروز حوادثی مانند سیل و زلزله برای اسکان طولانی مدت کاربرد دارد. چادر اسکلتی را می توان به روش آنلاین تهیه کرد. این چادرها از برزنت با الیاف طبیعی ساخته شده است. برپایی و جمع آوری چادر بسیار راحت است. در هنگام بسته شدن نیز فضای کمی را اشغال می کند و وزن کمی دارد. به همین دلیل از چادر اسکلتی در هنگام سفر و مسافرت می توان استفاده کرد.

برای خرید چادر نظامی باید به بخش فروشگاه اترس چادر مراجعه کنید. همچنین امکان خرید چادر به صورت حضوری نیز وجود دارد. انواع چادرهای مسافرتی با ویژگی های مختلف در این مجموعه تولید می شوند. انواع چادر فنری، چادر مسافرتی حرفه ای، چادر اتوماتیک و … در این مجموعه به فروش می رسد.

چادر نظامی برزنتی

خرید چادر گروهی نظامی

چادر مسافرتی اسکلتی و چادر نظامی گروهی یک انتخاب مناسب برای کسانی است که به صورت گروهی مسافرت می کنند، است. چادر نظامی از بهترین انواع چادر مسافرتی برای کمپینگ است. تمامی چادرهای مسافرتی را می توانید از طریق سایت سفارش دهید. کیفیت بالا و قیمت ارزان از ویژگی محصولات اترس چادر است. برای اطلاع از قیمت انواع چادر مسافرتی و نظامی با بخش فروش مجموعه در تماس باشید.

5/5 - (15 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام