0912 063 4885

چادر نظامی ضد آب

چادر نظامی

چادر نظامی ضد آب

چادر نظامی ضد آب یک چادر بسیار مقاوم است که برای اسکان های طولانی مدت است. این چادر و انواع چادرهای اسکلتی، عشایری و چادر گروهی از جنس برزنت هستند. برزنت یک پارچه بسیار مقاوم است که از نفوذ رطوبت جلوگیری می کند. چادر اسکلت دار به عنوان یک چادر امدادی کاربرد دارد و در مواقع اضطراری و حوادث به کار می رود. چادرهای گروهی بزرگ و جادار هستند. این چادرها به عنوان چادر مسافرتی برای کسانی که به صورت گروهی سفر می کنند، کاربرد بیشتری دارد.

چادر گروهی

ویژگی چادر نظامی

همانطور که گفته شد چادر نظامی ضد آب در برابر رطوبت مقاوم است. کف چادر یک لایه ضد آب قرار دارد. بنابراین در نقاط و مکان های مرطوب قابل استفاده است. روی چادر نیز در برابر شرایط جوی مختلف مقاوم است. چادرهای عشایری برزنتی چهارفصل هستند و در فصول گرم و سرد سال قابل استفاده هستند. چادر نظامی در برابر اشعه نور خورشید نیز مقاوم است. نور خورشید دارای یک اشعه مضر به نام یو وی است که برای انسان خطر دارد. به همین دلیل با استفاده از چادرهای نظامی امکان نفوذ اشعه یو وی نور آفتاب به حداقل می رسد.

اترس چادر در بخش فروشگاه و محصولات مسافرتی انواع چادرهای مسافرتی را برای فروش به مشتریان عرضه می کند. قیمت ارزان، کیفیت بالا و خرید آسان و راحت از ویژگی های محصولات اترس چادر است. امکان خرید حضوری نیز از طریق فروشگاه اترس چادر برای مشتریان فراهم شده است.

چادر نظامی برزنتی

قیمت چادر گروهی نظامی

چادر نظامی اسکلت دار یکی از پرفروش ترین انواع چادر مسافرتی است. این چادر با توجه به ابعادش قیمت گذاری می شود. به همین دلیل چادر گروهی ب اباد مختلف دارای قیمت های متفاوتی هستند. چادر نظامی برزنتی به عنوان پرفروش ترین چادرهای مسافرتی برای افرادی که به صورت حرفه ای به طبیعت گردی و کمپینگ مشغول هستند، کاربرد دارند. برای اطلاع از قیمت انواع چادر مسافرتی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام