0912 063 4885

چادر نمایشگاهی

پارچه برزنت کاور سقف سوله

چادر نمایشگاهی

چادر نمایشگاهی که با نام چادر اسپیس فریم شناخته می شود، برای پوشش سقف اسپیس کاربرد دارد. این چادر از پارچه برزنت ضد آب تهیه می شود. پوشش سقف سوله و سالن ساخته شده با اسپیس فریم باید ضد آب باشد و در شرایط جوی مختلف از فضای زیرین خود محافظت کند. پارچه برزنتی پلی استر یکی از انواع پارچه های به کاررفته برای پوشش سقف می باشد. همانطور که می دانید پلی استر از فرآورده های نفتی است و موجب می شود که پارچه مقاوم و آب گریز شود.

چادر نمایشگاهی

کاربرد چادر داربست نمایشگاهی

کاربرد اصلی چادر ضد آب نمایشگاهی برای پوشاندن سقف غرفه های اسپیس فریم است. برای پوشش سقف و جداره ها می توان از انواع پارچه های شمعی، برزنت نانو، برزنت کانتینری و … استفاده کرد. میزان ضخامت پارچه نیز بستگی به میزان مقاومت مورد نظر مشتری دارد. پارچه های برزنت به صورت دورو و یک رو با ضخامت های مختلف تولید می شوند. از این پارچه ها علاوه بر پوشش غرفه نمایشگاه برای پوشاندن و کاور کردن کالا نیز استفاده می شود.

کاور استخر های روباز و سرپوشیده برای جلوگیری از تبخیر آب استخر، به عنوان پوشش بار در کامیون و تریلی و … از دیگر کاربرد های چادر های برزنتی صد آب است. انواع چادر های مشمایی، برزنت مشمع و برزنت آب گریز در بازار موجود است.

ارزانترین پارچه ترانزیتی

قیمت چادر پوشش سقف اسپیس فریم

با توجه به نوع پارچه، کیفیت آن، ابعاد و اندازه قیمت پارچه چادر داربست مشخص می شود. اترس چادر تولید کننده انواع پارچه برزنتی می باشد. دوخت استاندارد و کیفیت بالای محصولات موجب جلب رضایت مشتریان شده است. برای اطلاع از قیمت چادر اسپیس فریم با بخش فروش در تماس باشید.

4.3/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام