چادر پوشش محصولات کشاورزی

چادر پوشش محصولات کشاورزی

چادر پوشش محصولات کشاورزی

چادر پوشش محصولات کشاورزی باید از انواع چادر برزنت ضد آب انتخاب شود. انواع چادر و پارچه برزنت ویژه پوشش غلات، کالا و بار در بازار موجود است. انواع برزنت مانند برزنت شمعی، برزنت کانتینری، برزنت نسوز، برزنت ضد آب نان و … تولید می شود که هرکدام را می توان در صنایع مختلف به کار برد. محصولات کشاورزی در فصول مختلف سال نیازمند مراقبت و حفاظت هستند. به وسیله روکش های نایلونی برزنتی می توان در حد زیادی از این محصولات در برابر شرایط جوی مختلف محافظت کرد.

چادر پوشش محصولات کشاورزی

ویژگی های برزنت محصولات کشاورزی

در فصل زمستان و به طور کلی در فصول سرد سال می توان با استفاده از یک پوشش و کاور مناسب، محصولات کشاورزی را از آسیب و شرایط محیطی مختلف حفظ نمود. این پوشش و چادر می تواند محصولات را از سرمای زیاد، برف و باران حفظ کند. انواع پارچه های برزنتی از الیاف مصنوعی و طبیعی تهیه می شوند. برای ضد آب شدن آنها از فراورده های نفتی مانند پلی استر استفاده می شود. با وجود الیاف مصنوعی در پارچه برزنتی، این پارچه به طور 100 درصد در برابر آب غیر قابل نفوذ می شود.
پارچه برزنت ضد آب بهترین گزینه برای روکش محصولات کشاورزی می باشد. انواع مختلفی از پارچه برزنتی ضد آب تولید می شود که با توجه به نیاز مشتری می تواند از انواع آن استفاده کند.

چادر پوشش محصولات کشاورزی

قیمت چادر برزنتی ضد آب

قیمت چادر پوشش محصولات کشاورزی با توجه به ابعاد، کیفیت، نوع پارچه و … تعیین می شود. با توجه به کیفیت پارچه و نوع برند تولیدی، قیمت پارچه تعیین می شود. برزنت به صورت رولی و متری به فروش می رسد و امکان فروش به صورت عمده نیز فراهم شده است. از چادر برزنتی برای روکش انواع ادوات کشاورزی نیز استفاده می شود. برای اطلاع از قیمت چادر پوشش محصولات کشاورزی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام