چادر کامیون

چادر کامیون

چادر کامیون

چادر کامیون که با نام های چادر ترانزیتی، چادر کانتینری، چادر تریلی و کمپرسی نیز شناخته می شود در واقع همان چادر برزنتی کانتینری می باشد که در روکش کانتینر و بار در حمل و نقل جاده ای به کار می رود. مشمع کانتینری را می توان به صورت عمده و یا جزئی خریداری کرد. قیمت ارزان و کیفیت مناسب این پارچه موجب شده است که یکی از پرفروش ترین چادر های برزنتی موجود در بازار باشد. قیمت چادر برزنتی تریلی با توجه به نوع پارچه،ابعاد و کیفیت آن تعیین می شود.

چادر کامیون

انواع چادر کامیون

انواع چادر های به کار رفته برای پوشش بار در کامیون و تریلی شامل برزنت های تهیه شده با پلی استر است که به عنوان یک پارچه ضد آب شناخته می شود. این پارچه ها که دارای مقاومت بالایی در برابر شرایط محیطی هستند به صورت یک رو و دورو تولید می شوند. بدیهی است که پارچه کامیون و برزنت کانتینری دورو کیفیت بیشتر و مقاومت بیشتری را دارد. این پارچه ها باید دوام و عمر طولانی داشته باشند و در برابر پوسیدگی و خراش مقاوم باشند.

چادر کامیون

قیمت چادر برزنتی تریلی

همانطور که گفته شد قیمت چادر برزنتی کامیون با توجه به شرایط مختلفی تعیین می شود. خرید به صورت عمده و یا جزء، میزان مقاومت پارچه، نوع آن به صورت یک رو و دورو، کیفیت برند تولید پارچه تریلی و ابعاد مورد نیاز در تعیین قیمت برزنت کامیون موثر است. قیمت چادر کامیون و تریلی با توجه به قیمت روز محاسبه می شود و دارای قیمت مناسب و ارزان است.

چادر کامیون

فروش چادر برزنتی ماشین سنگین

چادر ترانزیتی را می توان برای پوشش کانتینر، پوشش بار کامیون و تریلی و انواع ماشین سنگین به کار برد. دوخت و طراحی استاندارد این پارچه از اهمیت بالایی برخوردار است. همانطور که گفته شد از الیاف مصنوعی پلی استر برای تهیه و ساخت ان استفاده شده است. این ماده یک فراورده نفتی است که موجب ضد آب شدن پارچه چادر ترانزیت می شود. فروش ویژه پارچه ترانزیتی در بخش فروشگاه اینترنتی انجام می شود. برای اطلاع از چگونگی فروش چادر کامیون و محصولات ترانزیتی با بخش فروش و کارشناسان ما در تماس باشید.

4.3/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام