0912 063 4885

چادر کانتینری متری

قیمت چادر برزنت کانتینری

چادر کانتینری متری

چادر کانتینری متری در دنیا عموما از مواد پلی استر، پلاستیک و غیره تولید میشود. ولیکن در کشور ما، ایران این چادرها غالبا از جنس پلی اتیلن تولید شده، این چادر به دلیل جنسش به سادگی می تواند کاربردهای مختلفی داشته باشد. از مزایای این چادر میتوان به سازگار بودن آن با محیط زیست اشاره کرد و همچنین به قابل چاپ بودن آن. آیا تا به حال به چادرهایی که روی کامیون های ترانزیتی کشیده می شود دقت کرده اید؟ این چادرها همان چادر کانتینری متری بوده که از آنها در موارد دیگری نیز استفاده می شود.

فروش برزنت کانتینری در فردیس

ویژگی پارچه کانتینری

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم این چادر کاربرد های بسیار زیادی دارد. یکی از مهمترین این ویژگی ها که خیلی هائز اهمیت می باشد. ضد آب بودن آن است. که باعث شده در موارد مختلفی اعم از همان کامیون های تزانزیتی یا مثلا چادر های بزرگی که در مراسم های شادی و غم دیده می شود، استفاده شود. از دیگر ویژگی های چادر کانتینری متری می توان به عمر زیاد، قیمت مناسب، ضد حریق بودن و قابلیت نصب آسان این محصول اشاره کرد. جنس پارچه این محصول فوق العاده از الیاف برزنت می باشد. این پارچه بسیار مقاوم و انعطاف پذیر است. این پارچه در کل به دو صورت تولید می شود: پارچه ترانزیت دو رو و یک رو، پارچه کانتینری متری غالبا به صورت یک طرف پارچه و یک طرف برزنت براق تولید می شود.

برزنت کانتینری

قیمت چادر کانتینری متری

قیمت این محصول در کشور ما به نوع کیفیت آن بستگی دارد. قاعدتا هر چه کیفیت بالاتر باشد قیمت بالاتر خواهد بود. یکی دیگر از عواملی که باعث قیمت گذاری این محصول می شود ابعاد سازه ای است که چادر برای آن تهیه می شود. هر چه ابعاد بزرگتر باشد، قیمت بالاتر خواهد بود. تیم اترس چادر می تواند بهترین مشاور برای خرید چادر کانتینری متری و رولی باشد.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام