0912 063 4885

چادر کانتینری محافظ کالا

فروش ویژه پارچه ترانزیتی

چادر کانتینری محافظ کالا

چادر کانتینری محافظ کالا را می توان از بین انواع چادر برزنتی ضد آب انتخاب کرد. معمولا برای روکش کالا از چادر کانتینری استفاده می شود. این پارچه از ترکیبی از الیاف مصنوعی و طبیعی تهیه شده است. الیاف مصنوعی به کار رفته در تهیه این چادر، پلی استر می باشد. می توان از انواع فرآورده های نفتی مانند پلی اتیلن و پی وی سی برای مقاوم کردن پارچه استفاده کرد. برزنت پلی استر یکی از مقاوم ترین انواع پارچه های برزنتی است. انواع پارچه برزنت با کیفیت و ضد آب در مجموعه اترس چادر تولید می شود.

ارزان قیمت ترین پارچه برزنت کانتینری

کاربرد چادر کانتینری محافظ کالا

یکی از کاربرد های چادر های کانتینری پوشش و روکش کالا می باشد. در حمل و نقل جاده ای برای روکش بار می توان از چادر کانتینری محافظ کالا استفاده کرد. همچنین به عنوان کاور و محافظ کالا در انبار نیز کاربرد دارد. اما این تنها کاربرد برزنت کانتینری نیست! از این پارچه برای روکش کولر آبی و دهانه کولر استفاده می شود. به عنوان پوشش تراس و بالکن کاربرد دارد. چادر کانتینری به دلیل مقاومت بالای خود کاربرد های مختلفی دارد.

این پارچه در برابر نفوذ آب مقاوم است. علاوه بر این از نفوذ اشعه مضر خورشید جلوگیری می کند و به همین دلیل در پوشش سقف آلاچیق و سایبان می توان از آن استفاده کرد. دوام و عمر طولانی، مقاومت بالا در برابر آسیب و پوسیدگی و قیمت ارزان از ویژگی های این پارچه مقاوم است.

چادر مشمایی

قیمت برزنت کانتینری روکش کالا

قیمت برزنت کانتینری بر اساس قیمت روز مشخص می شود و با توجه ابعاد، کیفیت پارچه و … قیمت نهایی تعیین می شود. اترس چادر تولید کننده انواع برزنت ضد آب و مقاوم برای پوشش و محافظ کالا می باشد. برای اطلاع از قیمت برزنت کانتینری و چگونگی سفارش با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام