چادر کوهنوردی ارزان قیمت

چادر کوهنوردی ارزان قیمت

چادر کوهنوردی ارزان قیمت

چادر کوهنوردی ارزان قیمت به عنوان یکی از تجهیزات و لوزام ضروری کوهنوردی محسوب می شود. اولین نکته ای که هنگام خرید چادر مسافرتی برزنتی باید در نظر بگیرید، این است که تعداد نفرات استفاده کننده از چادر، چه میزان است. ظرفیت و گنجایش چادر سفری با توجه به نیاز مشتری تعیین می شود. انواع چادر های مسافرتی یک نفره، 2 نفره، 4 نفره، 6 نفره و … در بازار تولید می شود که با توجه به جنس و کیفیت چادر قیمت گذاری می شوند.

چادر مسافرتی یک نفره

ویژگی های یک چادر کوهنوردی خوب

کسانی که به کوهنوردی علاقه دارند، تمایل به خریداری وسایل و تجهیزات مقاوم دارند. به گونه ای که چادر خریداری شده در اثر گذشت زمان دچار پوسیدگی و خرابی نشود. بنابراین چادر خریداری شده باید دارای ویژگی های مختلفی باشد. به عنوان مثال چادر کوهنوردی حتما باید ضد آب باشد تا بتواند در شرایط آب و هوایی مختلف دوام بیاورد. به دلیل شرایط جوی سخت و دشوار در کوه، چادر مورد نظر باید دارای روکش و پارچه مقاوم برزنتی و پلی استر باشد.

پلی استر به عنوان یک الیاف مصنوعی در تهیه انواع چادر های مسافرتی استفاده می شود. یکی از ویژگی های اصلی این پارچه، ضد آب بودن و جلوگیری از نفوذ رطوبت است. به همین دلیل در تهیه چادر سفری و کمپینگ از پلی استر استفاده می شود.

چادر مسافرتی دو نفره ارزان

قیمت چادر مسافرتی کوهنوردی

قیمت چادرهای کوهنوردی با توجه به جنس، گنجایش و کیفیت چادر تعیین می شود. به عنوان مثال چادرهای با گنجایش بالاتر طبیعتا دارای قیمت بیشتری نسب به چادرهای با ظرفیت کم هستند. به همین دلیل عوامل زیادی در تعیین قیمت چادر می تواند موثر باشد. اترس چادر به عنوان تولید کننده انواع چادر های مسافرتی فعالیت دارد و توانسته در مدت کوتاه فعالیتش رضایت مشتریان را جلب کند. برای اطلاع از قیمت و خرید چادر مسافرتی و کوهنوری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام