0912 063 4885

چادر کوهنوردی انفرادی

چادر کوهنوردی انفرادی

چادر کوهنوردی انفرادی

چادر کوهنوردی انفرادی یک چادر مسافرتی کمپینگ بسیار مقاوم است که گنجایش 1 الی 2 نفر را دارد و برای کوهنوردانی که به صورت انفرادی صعود می کنند، گزینه بسیار مناسبی است. چادرهای انفرادی وزن کم تری دارند بنابراین از نظر جا به جایی و حمل مناسب تر هستند. این چادرهای کمپینگ قیمت ارزانتری نیز نسب به چادر با گنجایش بالا دارند.

این چادر 2 لایه است و به عنوان یک چادر ضد آب شناخته شده است. از آن برای ارتفاعات توسط کوهنوردان استفاده می شود. البته این چادرها امکان گنجایش 1 الی 2 نفر را دارند. وزن آن بسیار کم و در حدود 1.5 کیلوگرم است. در هنگام جمع اوری و بسته بندی حجم خیلی کمی دارد و فضای کمی را اشغال می کند.

چادر کوهنوردی انفرادی

ویژگی چادر کوهنوردی چیست؟

چادر کوهنوردی انفرادی مناسب ارتفاعات طراحی و تولید می شوند. در واقع این چادرهای مسافرتی در برابر آب و سرما مقاوم هستند. از تیرک آلومینومی برای اسکلت این چادر استفاده می شود. همانطور که می دانید، آلومینیوم یک فلز سبک و مقاوم است. این چادر دو پوش و دولایه مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط جوی سخت در ارتفاعات دارد. معمولا چادرهای مسافرتی در رنگها و طرح های مختلف تولید می شوند. در برخی از انواع چادر کوهنوردی از روکش آکسفورد برای پوشش چادر استفاده می شود.

چادرهای کوهنوردی به 2 صورت چادر ارتفاعات و چادر کمپینگ تولید می شوند. این دو محصول هر کدام ویژگی مخصوص به خود را دارند. طبیعتا چادرهای کمپینگ برای ارتفاعات پایین طراحی شده اند. چادر مورد استفاده در ارتفاع باید وزن کمتری داشته باشد.

چادر کوهنوردی انفرادی

خرید چادر مسافرتی و کوهنوردی

برای خرید چادرهای مسافرتی ارتفاعات و کمپینگ می توانید به بخش فروشگاه اترس چادر و قسمت محصولات مسافرتی مراجعه کنید. در این بخش انواع چادر مسافرتی با قیمت ارزان و کیفیت بالا به مشتریان ارائه می شود. این چادرها همگی از مقاومت و کیفیت بالا برخوردار هستند.

5/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام