0912 063 4885

چادر کوهنوردی

چادر کوهنوردی

چادر کوهنوردی

چادر کوهنوردی برای شرایط سخت و ارتفاعات طراحی و ساخته می شود. این چادرها برای طبیعت گردی و صخره نوردی و کوهنوردی مناسب هستند. معمولا این چادرهای مقاوم دارای ظرفیت کم هستند و به صورت 2،1 و 3 نفره تولید می شوند. همچنین در برابر باد و طوفان مقاومت بالایی دارند. معمولا در ارتفاعات دمای هوا بسیار پایین است. به همین دلیل این چادر به گونه ای طراحی شده است که داخل چادر از محیط بیرون گرمتر است. معمولا چادرهای مناسب برای کوهنوردی از پلی استر ساخته می شوند. یکی از چادرهای پر طرفدار بین کوهنوردان چادر کوهنوردی انفرادی است.

چادر کوهنوردی انفرادی

مشخصات چادر کوهنوردی

کفی چادرهای طراحی شده برای شرایط سخت مانند کوهنوردی باید نسبت به کفی چادرهای معمولی مقاوم تر باشد. به دلیل ناهمواری کوه امکان دسترسی به فضای هموار و صاف وجود ندارد. به همین دلیل باید کفی مقاومی داشته باشد. همچنین باید رویه و کفی چادر کاملا ضد آب باشد تا در هنگام بارش باران و برف، رطوبت به داخل نفوذ نکند. برای عوض شدن هوای داخل چادر معمولا چادرهای کوهنوردی دارای یک یا دو هواکش هستند.

برخی از افرادی که به صورت حرفه ای به طبیعت گردی مشغول هستند، معمولا چادرهای مناسب کوهنوردی را خریداری می کنند. این چادرها مقاومت بیشتری دارند و طبیعتا طول عمر بیشتری را دارند. اترس چادر انواع چادرهای مسافرتی را تولید و به عنوان تولیدی چادر مسافرتی فعالیت دارد. برای خرید چادر کوهنوردی ارتفاع می توانید به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید.

چادر کوهنوردی

بهترین چادر کوهنوردی کدام است؟

بهترین نوع چادر کوهنوردی با توجه به کیفیت آن مشخص می شود. اکثر برندهای تولید کننده چادر مسافرتی، چادرهای با کیفیت و مناسب با بودجه افراد را تولید می کنند. در واقع چادرهای ارزان نیز کیفیت مناسبی دارند. تولیدات داخلی و خارجی همگی از کیفیت مطلوب برخوردار هستند و دارای استاندارد لازم هستند. برای اطلاع از قیمت انواع چادر مسافرتی و کوهنوردی و کمپینگ با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام