0912 063 4885

چادر گروهی اسکلتی

چادر اسکلتی مسافرتی ضخیم

چادر گروهی اسکلتی

چادر گروهی اسکلتی یکی از چادرهای مسافرتی بزرگ و جادار است که به عنوان چادر امدادی نیز کاربرد دارد. یکی از ویژگی های اصلی چادر اسکلتی مقاوم بودن آن است. به همین دلیل شرایط اسکان طولانی مدت را فراهم می کند. در تمامی فصول گرم و سرد سال می توان از چادر گروهی اسکلتی استفاده کرد. در زمستان ها از عبور رطوبت ناشی از برف و باران به داخل جلوگیری می کند. همچنین در تابستان از عبور نور خورشید به داخل چادر جلوگیری می کند. بنابراین از نظر استحکام و مقاومت بسیار با کیفیت است.

چادر مسافرتی اسکلتی

ویژگی و مشخصات چادرهای گروهی

چادر مسافرتی اسکلتی گروهی همان طور که از نامشان پیداست برای مسافرت های گروهی استفاده می شوند. همچین دارای اسکلتی برای برپایی چادر هستند. این چادرها مقاومت بسیار بالایی دارند و در شرایط جوی مختلف قابل استفاده هستند. یکی از ویژگی های این چادرها، وزن کم آنها است. به همین دلیل برای کوهنوری و طبیعت گردی و برپایی کمپینگ گزینه بسیار مناسبی هستند. اترس چادر تولید کننده انواع چادر مسافرتی با کیفیت بالا و قیمت ارزان است. انواع چادر فنری، اتوماتیک و حرفه ای در این مجموعه به فروش می رسد.

بهتر است برای سفرهای خود از چادر مسافرتی با کیفیت استفاده کنیم. برخی از چادرها به دلیل کیفیت پایین امکان استفاده از آن در شرایط گرما وجود ندارد. در واقع گرما موجب می شود که شرایط نامطلوبی در چادر ایجاد شود. اما چادرهای اسکلتی با توجه به نوع پارچه به کار رفته در آنها، امکان استفاده در تمام فصول را دارند.

چادر مسافرتی اسکلتی
چادر مسافرتی اسکلتی اترس چادر

خرید چادر اسکلتی

چادر اسکلتی مسافرتی ضخیم یا نظامی که با نام چادر برزنتی عشایری نیز شناخته می شود دارای قیمت های مختلفی است. ابعاد چادر و جنس آن در تعیین قیمت چادر موثر است. به همین دلیل قیمت چادر با توجه به قیمت روز مشخص می شود. این امر به دلیل نوسانات قیمت چادر در بازار اتفاق می افتد. برای اطلاع از قیمت انواع چادر با بخش فروش در تماس باشید.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام