0912 063 4885

چادر گروهی امدادی

چادر گروهی امدادی

چادر گروهی امدادی

چادر گروهی امدادی یکی از انواع چادرهای مسافرتی برای اسکان طولانی محسوب می شود. این چادرها از پارچه برزنت تهیه می شوند. چادرهای نظامی، اسکلتی و عشایری از چادرهای مقاوم هستند. چادر گروهی مسافرتی باید امکانات و ویژگی های مختص به خود را داشته باشد. به عنوان مثال چادر کوهنوردی برای استفاده در ارتفاعات ساخته شده است. چادرهای کمپینگ نیز برای استفاده در مکان هایی مانند دشت تهیه شده اند. چادرهای نظامی و برزنتی جا دار و بزرگ نیز برای اسکان طولانی مدت و مواقع اضطراری تولید می شوند.

چادر گروهی امدادی

خرید چادر گروهی

برای خرید انواع چادر گروهی برزنتی و امدادی به بخش فروشگاه اترس چادر مراجعه و در قسمت محصولات مسافرتی چادر مورد نظر خود را انتخاب کنید. خرید آنلاین چادر مسافرتی گروهی موجب صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود. البته امکان خرید به صورت حضوری نیز برای مشتریان فراهم شده است. فروش چادرهای گروهی از طریق تولیدی چادر مسافرتی اترس چادر انجام می شود. قیمت ارزان و کیفیت بالا از ویژگی محصولات این مجموعه می باشد. از برندهای خارجی و تولیدات داخلی در محصولات اترس چادر استفاده شده است.

فروش چادر گروهی اسکلتی تنها از طریق تولیدکنندگان چادرهای مسافرتی نظامی و امدادی انجام می شود. این چادرهای اسکلتی با دوام دارای طول عمر بسیار بالایی هستند و شرایط سخت را تحمل می کنند. در واقع با خرید یک چادر گروهی تا سالها نیاز به خرید چادر مسافرتی نخواهید داشت. نصب چادر گروهی نیز آسان است.

چادر گروهی امدادی

قیمت چادر گروهی امدادی

چادر گروهی امدادی با توجه به ابعاد، ظرفیت، کیفیت و … قیمت گذاری می شود. معمولا این چادر ها در ابعاد بزرگ تولید می شوند و برای مسارفت های گروهی و طولانی مدت کاربرد دارند. نصب چادر گروهی و اسکلتی با استفاده از میخ و طناب انجام می شود. در واقع این کار برای مقاوم تر شدن این چادرها در برابر باد و طوفان است. این چادرهای مسافرتی کاملا ضد آب هستند و در فصل تابستان و زمستان قابل استفاده هستند.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام