0912 063 4885

چادر گروهی برزنتی

چادر گروهی امدادی

چادر گروهی برزنتی

چادر گروهی برزنتی یک چادر مقاوم امدادی است. از این چادر گروهی برای مواقع ضروری و اسکان طولانی مدت استفاده می‌شود. البته کاربرد اصلی این چادر به عنوان چادر مسافرتی ضد آب است. این چادر ضد آب است و در برابر نفوذ رطوبت مقاوم است. انواع چادر مسافرتی را می توان از طریق بخش فروشگاه اترس چادر خریداری کنید. امکان خرید انلاین انواع محصولات اترس چادر وجود دارد. این محصولات با کیفیت بالا و قیمت ارزان به مشتریان ارائه می شوند. چادر گروهی برزنتی را میتوان به صورت حضوری نیز خریداری کرد. این چادر در برابر نفوذ آب و رطوبت مقاومت دارد.

چادر عشایری

قیمت چادر برزنتی اسکلتی

چادر اسکلتی و چادر گروهی هر دو به چادرهای امدادی بزرگ گفته می‌شود. بنابراین این دو تفاوتی با یکدیگر ندارند. اکثر چادرهای مسافرتی جادار برزنتی با نام گروهی، اسکلتی، نظامی و عشایری شناخته می‌شوند. این چادرها جزو گروه چادر مسافرتی امدادی و هلال احمر هستند. همان‌طور که می دانید چادر برزنت از پارچه برزنت تهیه می شود. برزنت از کرباس یا پلی استر ساخته شده است. این پارچه ی مقاوم یکی از بهترین و ضخیم ترین انواع پارچه موجود در بازار است. قیمت چادر برزنتی اسکلتی با توجه به قیمت روز تعیین می شود.

اترس چادر یک مجموعه فروش انواع چادرهای مسافرتی است. انواع چادر گروهی و برزنتی، چادر حرفه ای، چادر اتوماتیک، چادر کوهنوردی، چادر کودک نوجوان در این مجموعه به فروش می رسد. این محصولات همگی با کیفیت بالا به مشتری ارائه می شوند.

چادر عشایری

انواع چادر امدادی

همانطور که گفته شد انواع چادر امدادی شامل چادر هلال احمر، اسکلتی، گروهی، نظامی و عشایری هستند. این چادر جنس و عملکرد مشابه دارند و فقط با اسامی مختلفی شناخته می شوند. بنابراین در هنگام خرید چادر مسافرتی باید به این نکته توجه کنید. برای اطلاع از قیمت انواع چادر نظامی و گروهی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام