چادر برزنتی

چادر گروهی

خرید چادر گروهی برزنتی بزرگ

چادر برزنتی بزرگ مسافرتی: چادر گروهی برزنتی همان چادر برزنتی صحرایی است. زیرا گنجایش چادرهای آماده که اغلب از جنس پلی استر هستند، بسیار کمتر از چادرهای امدادی یا نظامی می باشد. این محصولات دارای کیفیت بسیار بالایی هستند از این رو در شرایط بحرانی مانند زلزله نیز کاربرد بسیار زیادی دارند.

 

 چادر مسافرتی 12 نفره را می توان برای مسافرت نیز مورد استفاده قرار داد. اغلب این نوع چادر برزنتی دارای وزن بسیار کمی است و در نتیجه حمل آن راحت است.

 

برزنت کامیونی چیست؟

قیمت برزنت کامیونی نیز با توجه به قیمت های روز، ضخامت، ابعاد و … مشخص خواهد شد. به این معنی که این پارچه دارای انواع متنوعی است که از نظر قیمت نیز متفاوت هستند. این پوشش در رنگ بندی های متنوعی مانند قرمز، آبی، سبز، زرد و … تهیه و مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

 

مسلما قیمتی که در تولیدی ارائه می شود، از قیمت این پارچه در سایر فروشگاه ها کمتر است. ما در مقاله برزنت کامیونی چیست؟ قصد پرداختن به اطلاعات مختصری در خصوص این محصول داشتیم.

 

خوشبختانه این پارچه یکی از مقاوم ترین پارچه ها برای دوخت چادر برزنتی است. از این رو می توانید با توجه به مشخصات پارچه برزنت، محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. کیفیت، ضد آب بودن برزنت کامیونی و سبکی و کم بودن وزن آن یکی از دلایل فروش بالای آن است.

برزنت بزرگ مسافرتی از جمله محصولات پرفروش اترس چادر محسوب می شود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید