0912 063 4885

چتر آفتابگیر حیاط

چتر آفتابگیر حیاط

چتر آفتابگیر حیاط

چتر آفتابگیر حیاط یک چتر با رویه برزنتی است که برای حیاط، ویلا و محوطه باز کاربرد دارد. این چترها در دو مدل پایه وسط و پایه کنار تولید می شوند. در مدل پایه کنار فضای بیشتری در زیر چتر در اختیار استفاده کننده قرار می گیرد. مدل پایه وسط نیز برای قرار دادن میز و صندلی در زیر چتر مناسب است. در بیشتر رستوران ها از این مدل استفاده می شود. چترهای آفتابگیر رستورانی با قیمت های متنوعی در بازار به مشتریان ارائه می شوند.

چتر آفتابگیر حیاط

فروش انواع چتر آفتابگیر

چتر فضای باز دارای یک روکش برزنتی است. پارچه برزنت در برابر نفوذ آب مقاوم است. بنابراین در فصول سرد سال نیز می توان از چتر باغی استفاده کرد. همچنین این پارچه از نفوذ اشعه یو وی جلوگیری می کند. به همین دلیل بهترین گزینه برای رستوران و کافی شاپ هایی است که دارای حیاط و محوطه هستند. انواع چتر ویلایی دارای پایه های فلزی هستند. امکان تنظیم ارتفاع چتر نیز وجود دارد. چترهای آفتابگیر در تابستان و بهار کاربرد دارند. انواع چتر ویلایی با قیمت روز به مشتریان عرضه می شوند. این مجموعه قیمت های بسیار منصفانه و مناسبی برای محصولات خود در نظر گرفته است. به همین دلیل توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند.

چتر رستورانی و باغی، فضای باز را دلنشین و قابل استفاده می کند. این فضای باز بیشتر در تابستان مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین چتر باید ضد تابش آفتاب باشد و از اشعه مضر نور خورشید جلوگیری کند.

چتر آفتابگیر حیاط

چتر محوطه باز

برای خرید چتر رستورانی و اطلاع از قیمت آن می توانید به فروشگاه اترس چادر مراجعه کنید. در بخش محصولات پیش ساخته انواع چترهای باغی برای استفاده در منازل، حیاط و ویلا به مشتریان ارائه شده است. این چترها هر کدام دارای ویژگی های مختص به خود هستند. برندهای خارجی و داخلی چتر رستورانی در بین محصولات وجود دارد که عامل اصلی در تعیین میزان قیمت چتر است.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست


اینستاگرام اینستاگرام