0912 063 4885

چتر جمع شونده رستورانی

چتر رستورانی قطر 3 متر

چتر جمع شونده رستورانی

چتر جمع شونده رستورانی: یکی از محصولات پرفروش به ویژه در فصل تابستان، سایبان چتری رستورانی است. قیمت چتر رستورانی با توجه به نوع و مدل چتر تعیین می‌شود. این چتر کاربردهای بسیار زیادی دارد. اما با نام چتر رستورانی شناخته شده است. البته از این چتر با نام چتر باغی، ویلایی، ساحلی و استخری نیز نام برده می‌شود. این چترها در انواع مختلف تولید می‌شوند. از این محصول می توان در حیاط منازل نیز استفاده کرد. یکی از ویژگی های اصلی این محصول، قابل جابه جا بودن آن است. به همین دلیل به راحتی می توان جای آن را عوض کرد. این چتر در دسته چترهای مسافرتی قرار می‌گیرد.البته به دلیل وزن بالا امکان حمل آن برای سفر کمی دشوار است.

انتخاب بهترین چترسایبان

قیمت چتر رستورانی

چتر رستورانی دو مدل مختلف دارد. این دو مدل از نظر قیمت با یکدیگر متفاوت هستند. چتر پایه وسط و چتر پایه بغل و انواع چتر آفتابگیر از مدل‌های پرطرفدار سایبان چتری هستند. چتر پایه کنار که به صورت چتر ماهواری نیز تولید می شود، بزرگ تر و سنگین تر است. اما چتر پایه وسط و چتر توریسم، قابلیت حمل و جابه جایی بیشتری دارد. چتر توریسم را میتوان به راحتی حمل و جابه جا کرد. قیمت سایبان چتری را می توانید از بخش فروش بپرسید.

قیمت انواع چتر با توجه به نوع، کیفیت و … تعیین می شود. این چترها از نظر ساخت با یکدیگر متفاوت اند. مثلا برخی از این محصولات دارای پایه ثابت و برخی قابل تنظیم هستند. به همین دلیل قیمت این محصولات با توجه به مدل آنها مشخص می‌شود.

چتر سایبان قطر 3 متر

خرید چتر رستورانی جمع شونده

برای فضای باز رستوران و کافی شاپ می توانید از انواع چترهای رستورانی جمع شونده استفاده کنید. با خرید چتر رستورانی و قرار دادن چند صندلی تاشو در زیر آن، فضای دنج و خلوتی را برای مشتریان ایجاد خواهید کرد. از این فضا می توان در تمام فصول سال استفاده کرد. زیرا جنس چتر از برزنت است و این پارچه در برابر رطوبت و باران و نور خورشید مقاوم است. در واقع ضد آب است و از ورود اشعه یو وی نیز جلوگیری می کند.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام