چتر رستورانی آفتابگیر

چتر رستورانی آفتابگیر

چتر رستورانی آفتابگیر

چتر رستورانی آفتابگیر از تابش نور خورشید، برف و باران جلوگیری می کند. برای فضای باز و محوطه حیاط رستوران از انواع چتر رستورانی پایه بغل و چتر پایه وسط استفاده می شود. در کافی شاپ های دارای فضای باز باید از دکوراسیون خاص استفاده کرد. انواع چتر و میز و صندلی برای ایجاد یک فضای دلنشین در کافه می تواند بسیار موثر باشد. چترها معمولا دارای روکش برزنتی هستند. این روکش برزنتی از نفوذ آب جلوگیری می کند. بنابراین در هنگام بارش برف و باران نیز می توان از آن استفاده کرد.

چتر رستورانی آفتابگیر

ویژگی چترهای فضای باز

چتر فضای باز را می توان در حیاط منزل و ویلا نیز استفاده کرد. این چتر دارای پایه فلزی است که می توان ارتفاع آن را تغییر داد. امکان انتقال و جابه جایی چتر نیز وجود دارد. روکش برزنتی آن نیز دارای رنگهای متنوعی است. چترها با توجه به جنس، برند و … قیمت گذاری می شوند. به همین دلیل هر کدام از چترها قیمت متفاوتی دارند. چتر پایه بغل فضای بیشتری را برای استفاده از میز و صندلی در اختیار استفاده کننده قرار می دهد. به ویژه در رستوران ها که از میز برای سرو غذا استفاده می شود. چتر پایه کنار را می توان در کنار استخر نیز به کار برد.

چتر رستورانی آفتابگیر باز با نام چتر سایبان نیز شناخته می شوند. این چترها در صورتی که آفتابگیر باشند به عنوان یک وسیله و لوزام مسافرتی نیز در نظر گرفته می شوند. آفتابگیر وزن کمتری دارد.

چتر رستورانی و باغی

خرید چتر پایه بغل

چتر پایه بغل یا چتر پایه کنار با قیمت مناسب از طریق سایت اترس چادر قابل سفارش است. با مراجعه به بخش فروشگاه چتر مورد نظر خود را انتخاب کنید. کلیه محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان عرضه می شوند. در واقع این محصولات دارای دوام و عمر  طولانی هستند. برای اطلاع از قیمت انواع چتر و سایبان با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام