چتر رستورانی قابل حمل

چتر سایبان

چتر رستورانی قابل حمل

چتر رستورانی قابل حمل یکی از انواع مبلمان ویلا و رستوران است. سازه های پیش ساخته قابل حمل مانند چتر سایبان توسط این مجموعه تولید و از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار هستند. قیمت عمده و قیمت تولید از ویژگی محصولات این مجموعه است. در واقع با خرید از این مجموعه واسطه ها حذف و شما مستقیما از تولید کننده خرید می کند. انواع محصولات خارجی و برندهای معروف نیز به صورت حضوری و آنلاین به فروش می رسند.

تولیدی سایبان چتری

انواع چتر رستورانی ایرانی و خارجی

به طور کلی محصولات ایرانی نیز مانند محصولات خارجی کیفیت مناسبی دارند. به ویژه در حال حاضر برای رقابت با محصولات خارجی تولید کنندگان داخلی کیفیت محصولات خود را بالا برده اند. سایبان چتری تولید داخلی و ایرانی نیز با توجه به شرکت تولید کننده قیمت گذاری می شود. از برزنت مقاوم برای ساخت چتر ان استفاده می شود. این پارچه در برابر نور خورشید و آب مقاوم است. در مورد رنگ آن ممکن است تا حدودی در اثر تابش مستقیم نور خورشید تغییر رنگ بدهد. اما این موضوع قابل حل است و امکان تعویض پارچه وجود دارد.

از چتر رستورانی آفتابگیر در رستوران و کافی شاپ به ویژه در فضای باز و محوطه استفاده می شود. چتر رستورانی قابل حمل فضای دلنشینی را در این محیط های برای مشتریان فراهم می کنند. به خصوص در فصل تابستان که اغلب افراد از محیط های باز استقبال می کنند.

چتر سایبان پایه بغل

خرید چتر سایبان

برای خرید سایبان چتری به بخش فروشگاه اترس چادر که به عنوان تولیدی سایبان چتری فعالیت دارد، مراجعه کنید. در این بخش و در قسمت محصولات پیش ساخته انواع چترسایبان با کیفیت بالا برای فروش به مشتریان عرضه شده است. انواع پارچه های مناسب برای سایبان، صندلی مسافرتی، چادر مسافرتی انواع پارچه های برزنتی و … از دیگر محصولات اترس چادر هستند. تمامی محصولات دارای کیفیت مناسب هستند. این محصولات توسط برندهای داخلی و خارجی تولید می شوند و از کیفیت مناسبی برخوردارند.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام