0912 063 4885

چتر رستورانی قطر 3 متر

چتر رستورانی قطر 3 متر

چتر رستورانی قطر 3 متر

چتر رستورانی قطر 3 متر یک چتر سایبان است که قطر چترش 3 متر است. البته امکان تغییر قطر با توجه به سفارش مشتری وجود دارد. این چترها در مدل های آفتابگیر، پایه وسط و پایه کنار تولید می شوند. برای رستوران های فضای باز می توانید از این نوع چترها استفاده کنید. چتر فضای باز می تواند پایه وسط یا پایه کنار باشد. در صورتی که فضای باز شما متراژ بالایی دارد، بهتر است از چتر پایه بغل استفاده کنید. چتر پایه بغل بزرگ تر و مقاوم تر است. همچنین فضای بیشتری برای نشستن دارد. زیرا پایه چتر در کنار است و امکان استفاده از سایه بیشتر است.

چتر رستورانی قطر 3 متر

قیمت چتر رستورانی

قیمت چتر رستورانی با توجه به نوع چتر، کیفیت و قیمت روز تعیین می شود. قیمت روز چتر معمولا با نوسان همراه است. به دلیل نوسانات قیمت انواع چتر، امکان درج قیمت در سایت وجود ندارد. برای این کار بهتر است با بخش فروش و کارشناسان این بخش در تماس باشید. چتر مخصوص رستوران با چتر باغی و ویلایی تفاوتی ندارد. در واقع این محصول نام های متفاوتی دارد. افزایش قطر چتر موجب می‌شود که در تابستان سایه بیشتری را داشته باشید. در زمستان و فصول پربارش سال نیز از ورود رطوبت و آب به داخل جلوگیری می کند.

اترس چادر به عنوان تولیدکننده چتر سایبان از سال 97 تا امروز فعالیت دارد. قیمت ارزان، کیفیت بالا، دوام و عمر طولانی از ویژگی های چترهای تولید شده در این مجموعه است. قیمت این چترها بسیار ارزانتر از فروشگاه های دیگر است و با قیمت تولیدی به مشتریان عرضه می شود.

چتر رستورانی قطر 3 متر

فروش چتر رستورانی قطر 3 متر

اکثر مشتریان از چترهای قطر 3 متر استقبال می کنند. به ویژه چترهای رستورانی معمولا با این قطر سفارش داده می شوند. البته برخی مشتریان نیز چتر با قطر 4 متر را سفارش می دهند. برای خرید و سفارش با ما در تماس باشید.

5/5 - (3 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام