0912 063 4885

چتر روف گاردن

چتر روف گاردن

چتر روف گاردن

چتر روف گاردن و انواع سایبان چتری در مجموعه اترس چادر تولید می‌شوند. این چترها شامل انواع چتر پایه وسط، پایه بغل، چتر آفتابگیر و چتر توریسم هستند.نام دیگر روف گاردن همان بام سبز است. امکان اجرای آن در تراس‌های بزرگ و یا پشت بام وجود دارد. همانطور که می دانید پشت بام در معرض انواع آسیب های جوی و محیطی است. تابش مستقیم آفتاب در تابستان و برف و باران در پاییز و زمستان در این فضا وجود دارد. بنابراین می توان با استفاده از چترها از این آسیب های جوی تا حدودی دور شد. شما می توانید روی پشت بام منزل خود یک فضای سرسبز ایجاد کنید و با استفاده از گل و گیاه محیطی جذاب به وجود آورید. با استفاده از مبلمان ویلا می توانید روف گاردن را تبدیل به یک پارک کنید!

چتر روف گاردن

ویژگی سایبان و چتر روف گاردن چیست؟

چتر روف گاردن یا سایبان چتری بام سبز در پنت هاوس و برج های بزرگ که از نظر معماری دارای استحکام بیشتری هستند، کاربرد دارد. همانطور که اشاره شد جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید و برف و باران از ویژگی های یک سایبان چتری است. اما میزان مقاومت آن بستگی به جنس چتر دارد. معمولا از برزنت برای پوشش چتر استفاده می شود. برزنت مقاومت بسیاری دارد و در اثر تابش نور خورشید دچار تغییر رنگ نخواهد شد. همچنین پایه چتر باید قابل تنظیم باشد. در صورتی که قابل تنظیم باشد می توان به راحتی ارتفاع چتر را تغییر داد.

چتر روف گاردن می تواند به صورت پایه وسط و پایه بغل طراحی شود. در هر صورت باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد. در صورت عدم مقاومت بعد از مدتی دچار مشکل خواهد شد. اترس چادر انواع چترسایبان را با قیمت های مختلف تولید می کند.

چتر روف گاردن

قیمت سایبان چتری پشت بام

سایبان چتری پشت بام با توجه به نوع چتر دارای قیمت های مختلفی است. مثلا چتر پایه وسط با چتر پایه کنار قیمت متفاوتی دارد. برای اطلاع از قیمت انواع چتر سایبان مناسب برای روف گاردن با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام