0912 063 4885

چتر ساحلی

چتر باغی پایه وسط

چتر ساحلی

چتر ساحلی: چتر آفتابگیر ساحلی دارای قیمت کمتری نسبت به چتر رستورانی است. دلیل این امر مواد و متریال به کار رفته در ساخت آن است. در چترهای فضای باز از برزنت پلی استر برای رویه چتر استفاده می شود. همین امر موجب ضد آب شدن چتر در برابر رطوبت خواهد شد. همچنین پایه چترهای رستورانی از فلز مقاوم با روکش ضد زنگ ساخته شده است. این پایه ها قابل تنظیم هستند.چتر رستورانی و باغی، فضای باز را دلنشین و قابل استفاده می کند. این فضای باز بیشتر در تابستان مورد استفاده قرار می گیرد.

چتر آفتابگیر حیاط

برای خرید چتر رستورانی و اطلاع از قیمت آن می توانید به فروشگاه اترس چادر مراجعه کنید. در بخش محصولات پیش ساخته انواع چترهای باغی برای استفاده در منازل، حیاط و ویلا به مشتریان ارائه شده است. این چترها هر کدام دارای ویژگی های مختص به خود هستند. برندهای خارجی و داخلی چتر رستورانی در بین محصولات وجود دارد که عامل اصلی در تعیین میزان قیمت چتر است.

انواع چتر آفتابگیر و ساحلی

از چتر سایبان برای فضای باز رستوران استفاده می شود. در فص گرم سال مانند بهار و تابستان میی توان از محوطه روباز رستوران و کافی شاپ هم برای سرویس دهی به مشتریان استفاده کرد. به دلیل اینکه افراد در تابستان بیشتر تمایل به صرف غذا در فضای باز دارند و از فضاهای سرپوشیده استقبال کمتری می کنند. با خرید چتر پایه بغل و نصب آن در محوطه رستوران یک فضای دنج و دلنشین را برای مشتریان به وجود می آوریم که معمولا با استقبال بیشتری مواجه می شود.

چتر آفتابگیر حیاط

هر کدام از انواع چتر سایبان چتر ساحلی ویژگی مخصوص به خود را دارند. به عنوان مثال چترهای پایه بغل دارای یک پایه در کنار چتر هستند و فضای بیشتری را در اختیار شخص استفاده کننده قرار می دهند. چتر باید ضد تابش آفتاب باشد و از اشعه مضر نور خورشید جلوگیری کند.چتر رستورانی و باغی و ویلایی را می توان برای فضای باز رستوران و کافی شاپ نیز به کار برد.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام