0912 063 4885

چتر سایبان ایستاده

قیمت چتر رستورانی

چتر سایبان ایستاده

چتر سایبان ایستاده برای استفاده در باغ، حیاط، ویلا و …به کار می رود. سایبان چتری را می توان در بخش های مختلف فضای باز به کار برد. به همین دلیل به ان چتر فضای باز نیز گفته می شود. منظور از ایستاده بودن، قابلیت تنظیم پایه های آن است که در برخی از انواع چتر وجود دارد. جنس پایه و بدنه چتر باید ضد آب و دارای لعاب باشد. معمولا بخش چتر این محصولات از برزنت معمولی یا برزنت کانتینری انتخاب می شود. این کالا توسط تولیدکننده داخلی و خارجی با برندهای مختلف تولید می شود. چتر سایبان ایستاده را می توانید از طریق فروشگاه سایت خریداری کنید.

چتر پایه بغل بزرگ

خرید چتر ایستاده برای حیاط

همانطور که گفته شد از سایبان چتری می توانید برای فضاهای بازی مانند حیاط استفاده کنید. با خرید چتر سایبان و قرار دادن آن در حیاط ویلا می توانید موجب کاربردی شدن حیاط در طول روز شوید. در نتیجه حیاط در شرایط جوی مختلف بلا استفاده نخواهد بود. چتر سایبان در دو نوع پایه وسط و پایه بغل تولید می شود. هر کدام از این چترها ویژگی مختص به خود را دارند. چتر پایه بغل برای حیاط مناسب تر است. امکان چیدن صندلی تاشو در زیر آن وجود دارد. در نتیجه فضای بیشتری را در اختیار استفاده کننده قرار می دهد. به دلیل قرارگیری پایه در کنار، می توان از آن به عنوان چتر روی استخر نیز استفاده کرد.

اترس چادر یکی از تولیدکننده های چتر و سایبان است. از صفر تا صد این محصولات در داخل ایران تولید می شود. نمونه های تولید شده از نظر مقاومت تفاوتی با نمونه خارجی ندارند. قیمت ارزان و مقاومت بالا از ویژگی این نوع چتر ها است. برای اطلاع از قیمت سایبان چتری را میتوانید به وب سایت و بخش فروشگاه مراجعه کنید.

چتر سایبان محوطه

قیمت چتر و سایبان

چتر و سایبان در مدل های مختلف تولید می شود. به همین دلیل دارای قیمت های مختلفی است. هر کدام از چترها با استناد به قیمت روز چتر، قیمت گذاری می شوند. برای اطلاع از قیمت لحظه ای چتر می توانید به بخش فروش مراجعه کنید.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام