چتر سایبان باغی

چتر سایبان باغی

چتر سایبان باغی

چتر سایبان باغی برای استفاده در باغ، ویلا، رستوران و کافی شاپ کاربرد دارد. انواع چتر سایبان پایه بغل و پایه وسط را می توان در حیاط و محوطه به کار برد. سایبان باغی برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید کاربرد دارد. همچنین در زمستان نیز از نفوذ برف و باران جلوگیری می کند. در واقع یک فضای دلنشین و مطبوع را برای استفاده کننده به وجود می آورد. انواع چتر ویلایی و باغی با قیمت مناسب و ارزان در بخش فروش اترس چادر به فروش می رسند. این چترها در رنگ و طرح مختلف تولید می شوند.

چتر سایبان باغی

ویژگی چتر ویلایی

چتر فضای باز دارای یک روکش برزنتی است. پارچه برزنت در برابر نفوذ آب مقاوم است. بنابراین در فصول سرد سال نیز می توان از چتر باغی استفاده کرد. همچنین این پارچه از نفوذ اشعه یو وی جلوگیری می کند. به همین دلیل بهترین گزینه برای رستوران و کافی شاپ هایی است که دارای حیاط و محوطه هستند. انواع چتر ویلایی دارای پایه های فلزی هستند. امکان تنظیم ارتفاع چتر نیز وجود دارد. چترهای آفتابگیر در تابستان و بهار کاربرد دارند.

اترس چادر به عنوان تولیدکننده انواع چتر و آفتابگیر فعالیت دارد. این مجموعه به صورت حضوری و اینترنتی نسب به فروش چتر سایبان باغی و محصولات و سازه های پیش ساخته اقدام کرده است. قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات از ویژگی این محصولات است. چتر و آفتابگیر را می توان در منازل و ویلاها به کار برد.

چتر سایبان باغی

قیمت چتر و آفتابگیر

قیمت چتر رستورانی آفتابگیر با توجه به جنس، برند و کیفیت چتر تعیین می شود. با توجه به نوسانات قیمت در بازار، انواع چتر ویلایی با قیمت روز به مشتریان عرضه می شوند. این مجموعه قیمت های بسیار منصفانه و مناسبی برای محصولات خود در نظر گرفته است. به همین دلیل توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام