0912 063 4885

چتر سایبان ضد باران

چتر سایبان ضد باران

چتر سایبان ضد باران

چتر سایبان ضد باران: شاید تصور کنید که چتر سایبان تنها برای جلوگیری از تابش نور خورشید و فرار از گرمای تابستان مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما این تصور کاملا اشتباه است. این نوع پوشش برای روزهای سرد سال نیز کاربرد بسیار زیادی دارد. مثلا در رستوران و یا کافی شاپ ها، بسیاری از مشتریان ترجیح می‌دهند از فضای باز استفاده کنند. یک روز بارانی را می‌توان در زیر انواع چتر سایبان یا همان سایبان چتری سپری کرد. نوشیدن یک فنجان چای گرم در زیر این چتر می‌تواند بسیار هیجان انگیز باشد. شاید بتوان گفت که خرید چتر سایبان معمولا دارای مزایای بسیار زیادی است که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت:

  • جلوگیری از نفوذ آب باران و برف
  • ضد آب بودن و عدم نفوذ رطوبت
  • جلوگیری از نفوذ نور خورشید در فصول گرم
  • قابلیت حمل و جابه جایی
  • امکان استفاده از فضای باز
  • مقاوم در برابر باد و طوفان

چتر پایه بغل بزرگ

انواع چتر سایبان بزرگ

سایبان چتری معمولا با قطر بزرگ و کوچک تولید می‌شود. مثلا قطر 3 متری یکی از انواع این سایبان چتری آفتابگیر است که بسیار پرفروش است. قیمت چتر سایبان می‌تواند تحت تاثیر بزرگی قطر آن قرار بگیرد. زیرا قطر این پوشش موجب می‌شود که متریال بیشتری برای ساخت آن استفاده شود. یکی از ویژگی‌های چترهای بزرگ، پوشش دهی بیشتر است. بنابراین افراد بیشتری می‌توانند از فضای زیر چتر استفاده کنند. با خرید سایبان چتری می‌توان یک فضای دلنشین در فصول مختلف در فضای باز ایاد کرد. حتی برخی از افراد از این چترها برای مسافرت نیز استفاده می‌کنند. اما بیشترین کاربرد چتر ویلایی برای استفاده در حیاط و فضای باز است.

چتر رستورانی قطر 3 متر

سایبان آفتابگیر

سایبان چتری ممکن است با نام های مختلف شناخته شود. چتر سایبان ضد باران یا همان ضد آب، در واقع یکی هستند. اما این نوع چتر در مواقع و فصول مختلف کاربرد متفاوتی دارد. به همین دلیل با نام های مختلفی شناخته می‌شود. شما می‌توانید از طریق سایت نیز نسبت به خرید آن اقدام کنید. چتر پایه وسط ضد باران را می‌توانید از طریق چیج خریداری کنید.

5/5 - (4 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام