0912 063 4885

چتر سایبان محوطه

چتر سایبان محوطه

چتر سایبان محوطه

چتر سایبان محوطه: برای مبلمان حیاط و محوطه روش‌های بسیار زیادی وجود دارد. آفتاب شدید در تابستان موجب می‌شود که از چتر و سابان برای حیاط منزل و ویلا استفاده کرد. انواع سایبان چتری فضای باز به صورت پایه کنار و پایه وسط در قطرهای مختلف تولید می شوند. این چترها مقاومت بالایی در برابر باد و طوفان دارند. به همین دلیل بسیار مقاوم هستند و در فصول مختلف سال کارایی دارند. رویه چتر از برزنت ضد آب است و مقاومت بالایی در برابر نور خورشید و یا رطوبت دارد. در مدل چتر آفتابگیر حیاط از رویه برزنت کانتینری استفاده می شود. این چترها به صورت رنگین کمانی در رنگ های مختلف تولید می شوند.

چتر سایبان محوطه

خرید سایبان چتری برای حیاط

انواع سایبان چتری برای محوطه باز و حیاط خریداری می شوند. این چترها موجب ایجاد فضایی دلنشین به دور از مشکلات جوی برای استفاده کننده فراهم می کنند. پایه برخی از چترها قابل تنظیم است و می توان به راحتی ارتفاع آن را تغییر داد. این چترها بسیار مقاوم هستند و در مدل پایه کنار آن در پایه از بتن استفاده می شود و برای جابه جایی راحت تر از چرخ در زیر آن استفاده شده است. سایبان چتری با توجه به نوعش قیمت متفاوتی دارد. قیمت انواع سایبان با توجه به نوع، کیفیت و برند چتر تعیین می شود.

مجموعه اترس چادر در زمینه تولید انواع مبلمان ویلا و محصولات قابل حمل و جابه جایی مانند سایبان چتری فعالیت دارد. این مجموعه محصولات با کیفیتی را برای فروش در اختیار مشتریان قرار می دهد. امان تهیه انواع چتر و سایر محصولات به صورت آنلاین وجود دارد.

چتر سایبان محوطه

قیمت چتر حیاط

برای اطلاع از قیمت چتر سایبان محوطه و حیاط با بخش فروش در تماس باشید. به دلیل نوسانات قیمت اجناس در بازار امکان درج قیمت محصولات در سایت وجود ندارد. اما به محض ثبات قیمت ها ، قیمت محصولات مختلف درج خواهد شد.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام