0912 063 4885

چتر سایبان مقاوم

چتر آفتابگیر حیاط

چتر سایبان مقاوم

چتر سایبان مقاوم: سایبان چتری دستی دارای ابعاد مختلفی است. یکی از ابعاد معمول این چتر قطر 3 متر است. در واقع معمول ترین نوع چتر که به صورت پایه وسط و پایه بغل ساخته می شود همین مورد است. چترهای پایه بغل به عنوان چتر ساحلی و کنار استخری نیز کاربرد دارند. از نظر حجم و وزن از چتر پایه وسط بزرگ تر هستند. برای مقاومت در برابر باد و طوفان در روی پایه چترها از بتن استفاده شده است. این امر موجب می شود که چتر مقاومت بیشتری داشته باشد. ابعاد سایبان چتری با توجه به نیاز مشتری تعیین می شود. گاهی اوقات چترها به صورت سفارشی ساخته می شوند.

سایبان چتری قابل حمل

ویژگی انواع چتر سایبان

انواع چتر سایبان هر کدام با ویژگی های مختلفی تولید می شوند. به عنوان مثال برخی از چترها دارای پایه قابل تنظیم هستند و می توان ارتفاع انها را تغییر داد. همچنین این محصولات در رنگها و طرح های مختلف تولید می شوند. بخش چتر که برزنتی است از عبور نور مضر خورشید جلوگیری می کند. همچنین در فصل های پاییز و زمستان از عبور رطوبت و باران به داخل جلوگیری می کند. چتر سایبان آفتابگیر به عنوان مبلمان ویلا کاربرد دارد. در واقع با استفاده از چترهای آفتابگیر فضای ویلا را می توان تغییر داد.

از چتر آفتابگیر در رستوران و کافی شاپ به ویژه در فضای باز و محوطه استفاده می شود. این چترها فضای دلنشینی را در این محیط های برای مشتریان فراهم می کنند. به خصوص در فصل تابستان که اغلب افراد از محیط های باز استقبال می کنند.

تولیدی سایبان چتری

قیمت سایبان و چتر

قیمت انواع چتر سایبان با توجه به نوع چتر، برند و کیفیت آن مشخص می شود. ویژگی و امکانات چتر تاثیر زیادی در قیمت چتر دارد. این سایبان های چتری را می توانید از طریق بخش فروشگاه اترس چادر تهیه کنید. فروش به صورت حضوری و اینترنتی انجام می شود. برای اطلاع از قیمت سایبان چتری قابل حمل با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام