0912 063 4885

چتر سایبان پایه کنار

چتر سایبان

چتر سایبان پایه کنار

چتر سایبان پایه کنار یکی از انواع سایبان چتری است که در ویلا، باغ، رستوران، کنار استخر و … کاربرد دارد. از چتر سایبان پایه بغل برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید استفاده می شود. همچنین در فصول سرد از نفوذ باران و برف جلوگیری می کند. در زیر پتر پایه بغل می توان از میز و صندلی تاشو نیز استفاده کرد. معمولا در فضای باز و محوطه روباز رستوران و کافی شاپ ها و مراکز خرید از نوع چترها استفاده می شود. این محصولات دارای تنوع در رنگ و طرح هستند اما معمولا به صورت تک رنگ و ساده تولید می شوند. از نظر معماری و دکوراسیون فضای دلنشینی را برای استراحت ایجاد می کنند.

چتر رستورانی و باغی

سایبان چتری پایه بغل برای رستوران

همانطور که گفته شد از چتر سایبان برای فضای باز رستوران استفاده می شود. در فص گرم سال مانند بهار و تابستان میی توان از محوطه روباز رستوران و کافی شاپ هم برای سرویس دهی به مشتریان استفاده کرد. به دلیل اینکه افراد در تابستان بیشتر تمایل به صرف غذا در فضای باز دارند و از فضاهای سرپوشیده استقبال کمتری می کنند. با خرید چتر پایه بغل و نصب آن در محوطه رستوران یک فضای دنج و دلنشین را برای مشتریان به وجود می آوریم که معمولا با استقبال بیشتری مواجه می شود.

چتر رستورانی به صورت پایه بغل و سایبان چتری پایه وسط تولید می شود. هر کدام از این چترسایبان ها را می توان در فضای باز به کار برد. برندهای معتبر داخلی و خارجی انواع چتر و سایبان های چتری و آفتابگیر را تولید می کنند. این نوع چترها نسبت به چتر آفتابگیر مقاوم تر و بزرگ تر هستند. اترس چادر به عنوان تولید کننده چتر سایبان به صورت اینترنتی و حضوری فعالیت دارد.

چتر رستورانی

ویژگی چتر سایبان

هر کدام از انواع چتر سایبان ویژگی مخصوص به خود را دارند. به عنوان مثال چترهای پایه بغل دارای یک پایه در کنار چتر هستند و فضای بیشتری را در اختیار شخص استفاده کننده قرار می دهند. این چترها از رویه چتر برزنتی ساخته شده اند و دارای پایه با ارتفاع قابل تنظیم هستند. برای اطلاع از قیمت انواع سایبان چتری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (10 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام