0912 063 4885

چتر سایبان کنار استخر

چتر سایبان قطر 3 متر

چتر سایبان کنار استخر

چتر سایبان کنار استخر یکی از انواع سایبان چتری برای جلوگیری از نفوذ نور خورشید است. معمولا از چتر پایه کنار یا همان چتر پایه بغل برای کنار استخر استفاده می‌شود. چتر سایبان ویلایی در طرح‌ها و نقوش متنوع با ویژگی‌های خاص تولید می‌شود. یکی از ویژگی‌های چترهای مسافرتی قابل حمل، تنوع این نوع چتر هاست. به عنوان مثال در انواع چتر از برزنت با رنگ‌های متنوع استفاده می‌شود. قیمت سایبان چتری پایه کنار که برای کنار استخر در ویلا استفاده می‌شود با توجه به اندازه قطر آن، متریال و … متفاوت است. برخی از این محصولات دارای پایه قابل تنظیم هستند. با این روش می‌توان ارتفاع چتر را تنظیم کرد. برای خرید چتر سایبان میتوانیم از طریق مراکز فروش اینترنتی و حضوری آن اقدام کنیم.

قیمت چتر رستورانی

قیمت سایبان چتری پایه کنار

قیمت یک چتر سایبان استخری به عوامل بسیار زیادی مرتبط است. در بخش چتر انواع سایبان چتری از پارچه برزنت استفاده می‌شود. البته این پارچه ممکن است از نوع برزنت معمولی یا برزنت کانتینری باشد. در هر صورت این پارچه مناسب با این بخش طراحی و تولید شده است. جنس این پارچه با قیمت چتر سایبان رابطه مستقیم دارد. زیرا این بخش در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار دارد و می‌توان گفت که باید جزو مقاوم ترین بخش های چتر باشد. همچنین این بخش از عبور باران و برف در فصول سرد نیز جلوگیری می‌کند. قیمت چتر سایبان به طور کلی با توجه به برند چتر نیز تعیین می‌شود. مثلا برندهای داخلی و خارجی دارای محصولات با کیفیت متفاوت هستند. چتر سایبان دست دوم از نظر قیمتی بهتر است و شما می‌توانید از آن استفاده کنید.

چتر سایبان

خرید چتر سایبان

برای خرید چتر سایبان کنار استخر می‌توانید از روش حضوری یا غیر حضوری استفاده کنید. در روش غیر حضوری با استفاده از سایت یا پیج اینستاگرام امکان خرید انواع چتر و سایبان وجود دارد. قیمت چتر سایبان استخری را می‌توانید از طریق تماس با بخش فروش مطلع شوید.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام