چتر فضای باز

انواع چتر سایبان

چتر فضای باز

چتر فضای باز را می توان در محوطه و حیاط برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید در تابستان و ریزش برف و باران در زمستان به کار برد. انواع چتر سایبان با طراحی مدرن و منحصر به فرد خود، زیبایی فضای معماری را دو چندان می کنند. سایبان های چتری که در فضای باز استفاده می شوند معمولا شامل یک میله در وسط و یا کنار چتر هستند که وزن چتر را این میله ها تحمل می کنند. به همین دلیل از مواد مقاوم و درجه یک ساخته می شوند.

انواع چتر سایبان

ویژگی چتر فضای باز

معمولا پایه سایبان های چتری از جنس فولاد می باشد. اما در برخی از چتر های باغی برای مقاومت بیشتر در برابر زنگ زدگی؛ پایه چتر را از آلومینیم می سازند. امکان تهیه پایه چتر ویلایی از چوپ نیز وجود دارد که این مورد بسیار نادر می باشد. ارتفاع این پایه ها باید قابل تنظیم باشد و استفاده کنند به راحتی بتواند ارتفاع چتر را تنظیم کند. معمولا در اطراف و زیر این چتر از صندلی های تاشو و یا ثابت استفاده می شود که فضای دلنشین برای استراحت و صرف غذا به وجود می آورد.

چتر باغی پایه کنار

انواع سایبان چتری

سایبان های چتری در شکل های متنوع و گوناگون و با رنگ های مختلفی تولید می شوند. همانطور که گفته شد انواع چتر ویلایی مانند چتر های پایه وسط و پایه کنار در بازار موجود است. هر کدام از این چتر ها با توجه به نیاز و سلیقه مشتری قابل سفارش هستند. از نظر عملکرد تفاوتی بین این دو چتر وجود ندارد و هر دو چتر کارایی مخصوص به خود را دارند. بدیهی است که در مدل پایه کنار فضای بیشتری برای نشستن وجود دارد.

قیمت چتر فضای باز با توجه به نوع و مدل آن و قیمت روز تعیین می شود. به دلیل نوسانات قیمت در بازار برای اطلاع از قیمت چتر باغی و ویلایی با بخش فروش در تماس باشید.

3.7/5 - (44 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام