0912 063 4885

چتر مناسب برای ویلا

خرید چتر برای حیاط

چتر مناسب برای ویلا

چتر مناسب برای ویلا: سازه های پیش ساخته قابل حمل مانند چتر سایبان توسط این مجموعه تولید و از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار هستند. قیمت عمده و قیمت تولید از ویژگی محصولات این مجموعه است. در واقع با خرید از این مجموعه واسطه ها حذف و شما مستقیما از تولید کننده خرید می کند. انواع محصولات خارجی و برندهای معروف نیز به صورت حضوری و آنلاین به فروش می رسند. چتر مناسب برای ویلا همان چترهای پایه وسط و پایه بغل هستند.

چتر رستورانی آفتابگیر

چتر مناسب برای ویلا و انواع چترهای رستورانی

چتر آفتابگیر و انواع چترهای رستورانی توسط برندهای داخلی و خارجی تولید می شود. کیفیت متریال و مواد به کار رفته برای ساخت این چترها در قیمت چتر موثر است. چتر آفتابگیر دارای قیمت کمتری نسبت به چتر رستورانی است. دلیل این امر مواد و متریال به کار رفته در ساخت آن است. در چترهای فضای باز از برزنت پلی استر برای رویه چتر استفاده می شود. همین امر موجب ضد آب شدن چتر در برابر رطوبت خواهد شد. همچنین پایه چترهای رستورانی از فلز مقاوم با روکش ضد زنگ ساخته شده است. این پایه ها قابل تنظیم هستند.چتر رستورانی و باغی، فضای باز را دلنشین و قابل استفاده می کند. این فضای باز بیشتر در تابستان مورد استفاده قرار می گیرد.

چتر رستورانی و باغی

خرید چتر باغی و رستورانی

برای خرید چتر باغی و اطلاع از قیمت آن می توانید به فروشگاه اترس چادر مراجعه کنید. در بخش محصولات پیش ساخته انواع چترهای باغی برای استفاده در منازل، حیاط و ویلا به مشتریان ارائه شده است. این چترها هر کدام دارای ویژگی های مختص به خود هستند. برندهای خارجی و داخلی چتر رستورانی در بین محصولات وجود دارد که عامل اصلی در تعیین میزان قیمت چتر است.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام