0912 063 4885

چتر ویلایی

تولیدی سایبان چتری

چتر ویلایی

چتر ویلایی: چترسایبان با نام های مختلفی شناخته می شود. به عنوان مثال به چتر و سایبان، چتر رستورانی، چتر ویلایی، چتر باغی، چتر فضای باز، چتر ساحلی، چتر استخری و … نیز می گویند. بنابراین این محصول با نام های مختلفی شناخته می شود. چتر سایبان ویلایی یکی از محصولات پرطرفدار برای مبلمان ویلا است. حیاط ویلا بسیار بزرگ است و ما می توانیم با استفاده از المان های معماری کاربردی، آن را تزیین کنیم. این مبلمان بسیار کاربردی و قابل استفاده هستند. چتر ویلا در فصول مختلف قابل استفاده است. به ویژه در تابستان، فضای خنکی را به وجود می آورد.

چتر سایبان قطر 3 متر

کاربرد چتر ویلا چیست؟

در تابستان، فضای باز ویلا به دلیل شدت تابش نور خورشید در طول روز کاربرد چندانی ندارد. برای کاربردی کردن این فضا باید از مبلمان ویلا مانند سایبان چتری استفاده کنیم. در زیر این چترها می توان از صندلی تاشو نیز استفاده کرد. این چترها از نفوذ نور شدی خورشید به زیر چتر جلوگیری می کنند و فضای خنک و دلنشینی را ایجاد می کنند. در کنار ساحل و استخر نیز از این محصولات بسیار استفاده می شود. به ویژه از چتر آفتابگیر در ساحل می توان استفاده کرد. چترهای آفتابگیر سبک تر و قیمت ارزان تری دارند.

اترس چادر به عنوان تولیدی چتر سایبان فعالیت دارد. انواع محصولات برزنتی مانند چتر با قیمت مناسب توسط این مجموعه به مشتریان عرضه می شود. چتر سایبان پایه وسط، پایه بغل، چتر آفتابگیر و آلاچیق آماده از این دست محصولات هستند. چتر سایبان قطر 3 متر یی از پرطرفدارترین این محصولات است.

چتر سایبان محوطه

قیمت چتر و سایبان

در فصول گرم سال مانند بهار و تابستان اغلب افراد در ویلا و حیاط منازل خود از چتر سایبان استفاده می کنند. قیمت چتر و سایبا با توجه به نوع چتر تعیین می شود. چتر سایبان پایه بغل بزرگ تر و سنگین تر است به همین دلیل قیمت بیشتری نسبت به چتر پایه وسط دارد. برای اطلاع از قیمت انواع محصولات با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام