0912 063 4885

چتر ویلا و باغ

چتر سایبان پایه بغل

چتر ویلا و باغ

چتر ویلا و باغ: چتر آفتابگیر و انواع چترهای رستورانی توسط برندهای داخلی و خارجی تولید می شود. کیفیت متریال و مواد به کار رفته برای ساخت این چترها در قیمت چتر موثر است. چتر آفتابگیر دارای قیمت کمتری نسبت به چتر رستورانی است. دلیل این امر مواد و متریال به کار رفته در ساخت آن است. در چترهای فضای باز از برزنت پلی استر برای رویه چتر استفاده می شود. همین امر موجب ضد آب شدن چتر در برابر رطوبت خواهد شد. همچنین پایه چترهای رستورانی از فلز مقاوم با روکش ضد زنگ ساخته شده است. این پایه ها قابل تنظیم هستند.چتر رستورانی و باغی، فضای باز را دلنشین و قابل استفاده می کند. این فضای باز بیشتر در تابستان مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت سایبان چتری

چتر رستورانی برای مبلمان باغ

چتر باید ضد تابش آفتاب باشد و از اشعه مضر نور خورشید جلوگیری کند.چتر رستورانی و باغی و ویلایی را می توان برای فضای باز رستوران و کافی شاپ نیز به کار برد. این چترها در دو مدل پایه وسط و پایه کنار تولید می شوند. در مدل پایه کنار فضای بیشتری در زیر چتر در اختیار استفاده کننده قرار می گیرد. مدل پایه وسط نیز برای قرار دادن میز و صندلی در زیر چتر مناسب است. در بیشتر رستوران ها از این مدل استفاده می شود. چترهای آفتابگیر رستورانی با قیمت های متنوعی در بازار به مشتریان ارائه می شوند.

قیمت چتر رستورانی

خرید چتر پایه وسط

برای خرید چتر رستورانی و اطلاع از قیمت آن می توانید به فروشگاه اترس چادر مراجعه کنید. در بخش محصولات پیش ساخته انواع چترهای باغی برای استفاده در منازل، حیاط و ویلا به مشتریان ارائه شده است. این چترها هر کدام دارای ویژگی های مختص به خود هستند. برندهای خارجی و داخلی چتر رستورانی در بین محصولات وجود دارد که عامل اصلی در تعیین میزان قیمت چتر است.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام