چتر پایه بغل بزرگ

چتر پایه بغل بزرگ

چتر پایه بغل بزرگ

چتر پایه بغل بزرگ: چتر سایبان معمولا با دو قط تولید می شود. چتر رستورانی قطر 3 متر و چتر قطر 4 متر از انواع مختلف چتر هستند. البته بیشتر با قطر 3 متر سفارش داده می‌شوند. اما در مواقع خاص مشتری با توجه به سلیقه و نظر خود، چتر 4 متری را نیز سفارش می‌دهد. این چترها معمولا از نوع پایه کنار یا پایه بغل هستند. به طور کلی این محصولات از چتر پایه وسط بزرگ تر هستند. بنابراین سنگین تر و برای حرکت و جابه جایی آنها از پایه چرخدار استفاده شده است. این پاریه های چرخ دار امکان جابه جایی و حمل چتر را فراهم می کنند. در بیشتر مواقع نیز از بتن برای پایه ها استفاده می‌شود.

چتر پایه بغل بزرگ

قیمت چتر پایه کنار

چتر ویلایی پایه بغل یا پایه کنار با توجه به قطر، نوع برند و کیفیت، قیمت گذاری می شود. ممکن است قیمت های انواع چتر با یکدیگر متفاوت باشند. اما قیمت ها به یکدیگر نزدیک هستند. بنابراین در هنگام خرید باید به نوع چتر توجه کنید. با افزایش قطر، طبیعتا قیمت سایبان چتری نیز افزایش می یابد. چتر پایه کنار را می توان به عنوان چتر روی استخر، چتر برای حیاط و چتر محوطه باز استفاده کرد.

چتر پایه بغل بزرگ نیز یعنی چتر با قطر 4 متر، که ابعاد بسیار زیادی دارد. این چتر را می توان در استخر، حیاط، ویلا، ساحل و … به کار برد. این چتر بسیار بزرگ و در برابر باد و طوفان مقاوم است.

چتر پایه بغل بزرگ

چتر آلاچیق حیاط

چتر سایبان با نام چتر آلاچیق نیز شناخته می‌شود. معمولا چترهای بزرگ را به عنوان آلاچیق قابل حمل نیز استفاده می کنند. این محصولات بسیار پرفروش هستند. شما می توانید از آن برای کنار استخر و در فضای باز ویلای خود استفاده کنید. در واقع مکان استفاده آن از طرف شما تعیین می شود. برای انتخاب بهترین چتر سایبان و  اطلاع از قیمت انواع چتر و سایبان چتری با بخش فروش در تماس باشید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام