0912 063 4885

چتر پایه بغل معمولی

چتر باغی پایه کنار

چتر پایه بغل معمولی

چتر پایه بغل معمولی یکی از انواع چتر رستورانی و پر کاربرد است که دارای پایه ای فلزی در کنار چتر با امکان تنظیم ارتفاع می باشد. تولید چتر پایه دار که با نام های مختلفی مانند چتر پایه کنار، چتر ویلایی و چتر باغی نیز شناخته می شود، دارای تنوع رنگ و طرح می باشد. همانطور که گفته شد امکان تنظیم ارتفاع چتر وجود دارد و شما می توانید چتر را روی ارتفاع مورد نظر تنظیم کنید. این چتر به راحتی جابه جا می شود و دارای وزن نسبتا سبکی است.

چتر رستورانی و باغی

ویژگی های انواع چتر پایه کنار

یکی از اصلی ترین ویژگی چتر پایه بغل رستورانی، جلوگیری از نفوذ آب می باشد. در فصول سرد سال که امکان بارش برف و باران وجود دارد، می توان از چتر پایه کنار در حیاط رستوران، ویلا و کافی شاپ استفاده کرد. امکان حمل این چتر به بخش های مختلف حیاط وجود دارد. در فصول گرم نیز از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری می کند و به عنوان یک سایبان عمل می کند. همچنین از عبور اشعه مضر نور خورشید نیز جلوگیری می کند.

در منازل مسکونی حیاط دار استفاده از چترسایبان های آفتابگیر موجب می شود تا فضایی دلنشین برای استراحت به وجود آید. به به کاربرد میز و صندلی در زیر چتر می توان از فضای حیاط نیز استفاده کرد. با توجه به نظر و سلیقه مشتری میتوان از انواع چتر های پایه بغل و پایه وسط استفاده کرد.

چتر رستورانی اترس چادر

قیمت چتر پایه بغل

قیمت چتر پایه بغل با توجه به کیفیت و قیمت های روز تعیین می شود. انواع چتر و سایبان های مقاوم و مستحکم توسط مجموعه اترس چادر تولید می شود. روکش چتر های ویلایی معمولا از برزنت نانو ضد آب تهیه می شود. این روکش های مقاوم در برابر شرایط جوی مختلف، مقاوم هستند. برای اطلاع از قیمت چتر پایه بغل معمولی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام