0912 063 4885

چتر کنار استخر

سایبان چتری قابل حمل

چتر کنار استخر

چتر کنار استخر: انواع چتر سایبان هر کدام با ویژگی های مختلفی تولید می شوند. به عنوان مثال برخی از چترها دارای پایه قابل تنظیم هستند و می توان ارتفاع انها را تغییر داد. همچنین این محصولات در رنگها و طرح های مختلف تولید می شوند. بخش چتر که برزنتی است از عبور نور مضر خورشید جلوگیری می کند. همچنین در فصل های پاییز و زمستان از عبور رطوبت و باران به داخل جلوگیری می کند. چتر سایبان آفتابگیر به عنوان مبلمان ویلا کاربرد دارد. در واقع با استفاده از چترهای آفتابگیر فضای ویلا را می توان تغییر داد. از برخی از چترها برای کنار استخر در ویلا استفاده می شود.

چتر سایبان محوطه

قیمت چتر استخری

قیمت انواع چتر سایبان مدل کنار استخر با توجه به نوع چتر، برند و کیفیت آن مشخص می شود. ویژگی و امکانات چتر تاثیر زیادی در قیمت چتر دارد. این سایبان های چتری را می توانید از طریق بخش فروشگاه اترس چادر تهیه کنید. فروش به صورت حضوری و اینترنتی انجام می شود. برای اطلاع از قیمت سایبان چتری قابل حمل با بخش فروش در تماس باشید.

چتر فضای باز دارای یک روکش برزنتی است. پارچه برزنت در برابر نفوذ آب مقاوم است. بنابراین در فصول سرد سال نیز می توان از چتر باغی استفاده کرد. همچنین این پارچه از نفوذ اشعه یو وی جلوگیری می کند. به همین دلیل بهترین گزینه برای رستوران و کافی شاپ هایی است که دارای حیاط و محوطه هستند. انواع چتر ویلایی دارای پایه های فلزی هستند. امکان تنظیم ارتفاع چتر نیز وجود دارد. چترهای آفتابگیر در تابستان و بهار کاربرد دارند.

قیمت سایبان چتری

فروش چتر سایبان کنار استخر

با توجه به نوسانات قیمت در بازار، انواع چتر ویلایی با قیمت روز به مشتریان عرضه می شوند. این مجموعه قیمت های بسیار منصفانه و مناسبی برای محصولات خود در نظر گرفته است. به همین دلیل توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند.

4.9/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام