0912 063 4885

چتر 3 متری

چتر رستورانی قطر 3 متر

چتر 3 متری

چتر 3 متری یا همان چتر سایبان قطر 3 متر، یکی از پرفروش‌ترین نمونه های چتر است. این چتر در رنگ ها و طرح های مختلف با امکانات و ویژگی های خاص تولید می شود. به عنوان مثال ارتفاع چتر 3 متری را می توان تنظیم کرد. این چتر قابل حمل است و شما به راحتی می‌توانید آن را جابه جا کنید. چتر سایبان از برزنت تهیه شده است و بخش چتر آن بسیار مقاوم است. شما می توانید از آن در ساحل، کنار استخر، حیاط منزل، ویلا و یا به عنوان مبلمان فضای باز در رستوران و کافی شاپ استفاده کنید.

چتر سایبان قطر 3 متر

چتر روی استخر 3 متری

یکی از کاربردهای سایبان چتری ، استفاده از آن برای استخر است. معمولا از چتر پایه کنار برای کنار استخر استفاده می شود. پایه چتر در کنار استخر قرار می‌گیرد و میتوانید بخش چتر را روی استخر یا کنار آن تنظیم کنید. این محصول بسیار پر طرفدار است. چتر پایه بغل بزرگ از دیگر انواع آن است. امکان حجابه جایی آن سخت تر است. زیرا سنگین تر ساخته شده است. چتر روی استخر با قیمت مناسب و ارزان را می توانید از طریق فروشگاه وب سایت تهیه کنید. این چتر در اندازه 4 متری نیز تهیه می شود.

اترس چادر به عنوان تولیدی چتر سایبان فعالیت دارد. در این تولید بهترین چترهای آفتابگیر پایه وسط و پایه کنار تولید می شوند. چتر کافی شاپ یا همان چتر روف گاردن را می توانید با قیمت ارزان تهیه کنید.

انتخاب بهترین چترسایبان

چتر پایه کنار 4*4

چتر پایه کنار در ابعاد مختلفی تولید می شود. قطر 2، 3، 4 از معمول ترین مدل های آن است. چتر پایه کنار 4*4 قیمت بیشتری نسبت به چتر قطر 3 دارد. به همین دلیل کمتر توسط افراد مختلف خریداری می‌شود. برای اطلاع از قیمت انواع چتر و سایبان با بخش فروش مجموعه اترس چادر در تماس باشید. این مجموعه انواع چتر سایبان را تولید می کند.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام