چه نوع چادر مسافرتی خوب است؟

چادر مسافرتی حرفه ای

چه نوع چادر مسافرتی خوب است؟

چه نوع چادر مسافرتی خوب است؟ برای پاسخ به این سوال باید ابتدا با انواع چادر های مسافرتی آشنا شویم. این مقاله را به عنوان راهنمای خرید چادر مسافرتی در نظر گرفته و با ما همراه باشید. کدام چادر مسافرتی بهتر است؟ در ادامه با چادر های سفری مختلف آشنا می شویم.

انواع چادر مسافرتی

  • چادر مسافرتی فنری
  • چادر عصایی
  • چادر مسافرتی اتوماتیک
  • چادر های امدادی

چادر مسافرتی بزرگ

چادر مسافرتی فنری

یکی از سنگین ترین نوع چادر های سفری که در کمپینگ ها ساحلی مورد استفاده قرار می گیرد، چادر فنری است. این چادر های ارزان قیمت ، به دلیل قیمت پایین تر فروش بیشتری نیز دارند. از ویژگی های این چادر ها زمان کوتاه باز و بسته شدن آنهاست. با توجه به سلیقه افراد در رنگ ها و طرح های مختلفی تولید می شود.

چادر مسافرتی عصایی

این محصول یکی از سبک ترین انواع چادر سفری است. در این چادر از میله های فایبر گلاس برای برپایی چادر استفاده می شود. این میله ها موجب برپایی و ایستایی چادر می شوند. مدت زمان نصب آن نسبتا کوتاه است. برخی از افراد این چادر را با نام چادر مسافرتی fit  (اف ای تی) می شناسند. یکی از ویژگی های این چادر مقاومت در برابر باد های بسیار شدید است.

چادر مسافرتی اتوماتیک

از این چادر ها، نمونه ایرانی و خارجی در بازار وجود دارد. نصب این چادر ها به دلیل اتوماتیک بودن نیاز به آموزش خاصی ندارد و بسیار آسان است. یکی از ویژگی های این محصولات مقاومت بسیار بالای آنها در هنگام وقوع باد ، باران و طوفان است. قیمت چادر مسافرتی حرفه ای اتوماتیک از دو محصول قبلی بیشتر می باشد.

چادر های امدادی

چادر های امدادی مانند چادر هلال احمر که بیشتر در مواقع بروز بحران و حوادث مورد استفاده قرار می گیرند، به عنوان چادر های مسافرتی نیز استفاده می شوند. پارچه های مقاوم به کار رفته در این چادر ها که با نام های چادر اسکلتی، گروهی و نظامی نیز شناخته می شوند، موجب مقاومت بالای آن در شرایط آب و هوایی مختلف می شود و برای کمپ های طولانی مدت کاربرد دارد.

چادر هلال احمر بزرگ

مارک های معروف چادر مسافرتی

برخی از افراد تمایل دارند از چادر های برند خارجی استفاده کنند. برند های معروف چادر مسافرتی شامل کلمن، پاویلو، کودیاک کانواس، آلپس، ام اس آر، ونزل  و ازاک تریل می باشد. تمامی این مارک های چادر دارای کیفیت های بالایی هستند.

بورس چادر مسافرتی در تهران

اترس چادر از سال 1397 در زمینه طراحی و تولید انواع چادر های مسافرتی فعالیت دارد. این مجموعه توانسته است در مدت کوتاه فعالیت خود، رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشد. برای اطلاع از قیمت چادر مسافرتی با بخش فروش در تماس باشید.

4.8/5 - (10 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام