0912 063 4885

چه چادر مسافرتی بخریم؟

چه چادر مسافرتی بخریم؟

چه چادر مسافرتی بخریم؟

چه چادر مسافرتی بخریم؟ افرادی که اهل سفر و مسافرت هستند، قبل از هر چیز اقدام به خرید چادر مسافرتی می کنند. اما چه نوع چادر مسافرتی خوب است؟ انواع مختلف چادرهای سفری و کمپینگ در بازار وجود دارد. هر کدام از این چادرها ویژگی مخصوص به خود را دارند. چادر فنری، عصایی، اتوماتیک، حرفه ای و … از انواع چادرهای عرضه شده در بازارند. بهتر است برای سفر از چادرهای سبک، بادوام و جادار استفاده کنیم. وزن چادر و جابه جایی آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل بهتر است چادرهای سبک برزنتی را خریداری کنیم.

چه چادر مسافرتی بخریم؟

بهترین چادر مسافرتی

چه چادر مسافرتی بخریم؟ بهترین چادر مسافرتی، چادر است که کارایی لازم را داشته باشد. جنس پارچه آن ضد آب باشد و از نفوذ رطوبت جلوگیری کند. چادر مسافرتی چهارفصل برای کسانی که اهل سفر هستند، انتخاب بهتری است. چادر مسافرتی گروهی، چادر عشایری و اسکلتی نیز گزینه های مناسبی برای سفرها با اسکان طولانی مدت هستند. به همین دلیل بهتر است از چادرهای مقاوم برزنتی استفاده شود. چادرهای مختلف به صورت تک نفره، 2 نفره، 4 نفره، 6 نفره، 8 نفره و … تولید می شوند. در صورتی که به صورت گروهی مسافرت می کنید، چادر گروهی اسکلتی را خریداری کنید!

چادرهای معمولی موجود در بازار از پلی استر تهیه می شوند. پلی استر یک پارچه ضد آب برزنتی است و کاربرد زیادی برای تولید انواع روکش و چادر دارد. برخی مواقع اسکلت چادر از فایبرگلاس و یا فلز است. بهتر است بدنه چادر سبک باشد. انواع چادر مسافرتی دارای یک ساک برای حمل چادر هستند. چادرهای اتوماتیک به صورت خودکار و بدون نیاز به کمک به راحتی باز و بسته می شوند.

چه چادر مسافرتی بخریم؟

چه جوری چادر مسافرتی را جمع کنیم؟

با توجه به نوع چادر، جمع کردن آن نیز متفاوت است. معمولا نصب و جمع آوری چادرها با یکدیگر شباهت دارد. چادرهای عشایری را به وسیله میخ و طناب به زمین متصل می کنند. این روش موجب مقاومت چادر در برابر باد می شود. جمع آوری این چادرها نیز راحت و آسان است. چادر مسافرتی اتوماتیک بسیار راحت تر جمع می شود. اترس چادر انواع چادر کمپینگ و مسافرتی را به صورت آنلاین و حضوری به مشتریان ارائه می دهد. برای اظلاع از قیمت چادر مسافرتی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام