0912 063 4885

کاربرد پارچه برزنت

چادر برزنت متری چند؟

کاربرد پارچه برزنت

کاربرد پارچه برزنت با توجه به جنس آن متفاوت است. همانطور که می دانید این پارچه مقاوم دارای انواع مختلفی است که هر کدام در یک صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرند. شاید قبل از هر چیز باید بدانید که پارچه برزنتی چیست؟ این پارچه یکی از پرکاربردترین پارچه های موجود در بازار است. در صنایع مختلف از این پارچه برای مصاوف گوناگون استفاده می‌شود. بیشترین کاربرد آن برای تهیه چادر برزنتی است. این چادر برای پوشش کالا، روکش ماشین، پوشش تریلی و کامیون، محصولات کشاورزی و … به کار می‌رود. برزنت کولر، برزنت سقفی، برزنت نانو و … نیز از انواع این پارچه مقاوم هستند. کاربرد پارچه برزنت بنابراین با توجه به نوع آن مشخص می‌شود.

پارچه برزنت سبک

لیست قیمت برزنت

قیمت برزنت یکی از سوالاتی است که اکثر مشتریان از کارشناسان در بخش فروش می پرسند. لیست قیمت برزنت به دلیل نوسانات فعلا امکان قرار گیری در سایت را ندارد. به همین دلیل تنها راه اطلاع از قیمت روز، تماس با کارشناسان است. البته این پارچه معمولا قیمت ارزان و مناسبی دارد. برزنت معمولی یا دیگر انواع برزنت دارای قیمت متفاوتی است. مثلا قیمت یک متر برزنت کانتینری با برزنت نانو تفاوت دارد. پارچه برزنت یکی از بهترین نوع پارچه های برزنتی موجود در ایران است که توسط مجموعه اترس چادر تولید می شود. پارچه برزنت نخی یکی دیگر از این نوع پارچه است که قیمت آن به صورت متری محاسبه می‌شود. منظور از متری، واحد مترمربع است.

گروه تولیدی چادر برزنت

قیمت پارچه برزنت ارزان

با توجه به کاربرد پارچه برزنت و قیمت آن، می‌توانیم یک محصول ارزان و با کیفیت را تهیه کنیم. قیمت پارچه برزنت ارزان را می توانید از طریق راه های ارتباطی مانند سایت، تلفنی و یا از طریق پیج اینستاگرام اترس چادر مطلع شوید. این پارچه یکی از با کیفیت ترین انواع پارچه برزنت در بازار است. برزنت ارزان را تنها با قیمت تولیدی می توانید از تولید کننده برزنت خریداری کنید. برزنت فروشی با رنگ‌های متنوعی عرضه می‌شود.

5/5 - (4 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام