کاربرد چادر برزنت

کاربرد چادر برزنت

کاربرد چادر برزنت

کاربرد چادر برزنت چیست؟ پارچه برزنت، یک پارچه‌ی مقاوم است که با قیمت ارزان برای تهیه انواع چادر برزنتی کاربرد دارد. این پارچه از کرباس یا پلی استر تهیه می‌شود. برای ساخت انواع چادرهای گروهی مسافرتی، چادر خودرو، چادر کانتینری از انواع پارچه برزنت استفاده می‌شود. این پارچه ضخیم و ضد آب است. یکی از معروف ترین انواع برزنت، پارچه 3 لا 6 لا نخ است که با توجه به نوسانات قیمت پارچه در بازار همواره قیمت آن در حال تغییر است. لیست قیمت چادر برزنتی با توجه به قیمت نهایی بازار مشخص می‌شود. انواع مختلف مانند برزنت نسوز، برزنت شمعی، برزنت پلی استر و … انواع دیگر پارچه برزنتی هستند.

کاربرد چادر برزنت

لیست قیمت چادر برزنتی

همان‌طور که گفته شد، چادر برزنتی انواع مختلفی دارد. بنابراین هر کدام از این محصولات دارای قیمت مخصوص به خود هستند. در صورتی که قصد خرید برزنت ساده و معمولی را دارید می توانید به بخش فروشگاه اترس چادر مراجعه کنید. در این بخش انواع پارچه برزنت با کیفیت بالا قرار دارد. برخی از پارچه های برزنتی مانند، برزنت کانتینری بسیار مقاوم هستند. این پارچه ها کاربرد زیادی دارند. مثلا از آنها برای پوشش کولر آبی استفاده می‌شود. همچنین برزنت 3 لا 6 لا نخ نیز یکی از پرفروش ترین انواع پارچه برزنت است.

کاربرد چادر برزنت

تولیدی برزنت

اگر قصد خرید برزنت را دارید بهتر است از تولیدی برزنت، پارچه مورد نظر خود را سفارش دهید. اترس چادر از سال 1397 تا کنون با تاسیس یک مجموعه، به عنوان تولید کننده پارچه برزنت فعالیت دارد. تمامی محصولات و پارچه ها با قیمت تولیدی به مشتری ارائه می‌شوند. این پارچه ها بسیار ارزان و با کیفیت هستند. برزنت نانو، برزنت ضد آب و برزنت کانتینری از انواع پرفروش برزنت هستند. این پارچه ها مقاومت بسیار بالایی دارند.

کاربرد چادر برزنت

قیمت انواع چادر برزنتی

انواع برزنت شامل برزنت نانو، شمعی، کانتینری و ترانزیتی، برزنت پلی استر و … همگی دارای قیمت های مختلفی هستند. قیمت این محصولات و پارچه برزنت روزانه تغییر می ‌کند و ثبات ندارد. بنابراین باید قبل از خرید، با بخش فروش در تماس باشید. در صورت درج در سایت، با تغییر قیمت باید تمام محصولات تغییر قیمت داده شوند. همین موضوع بسیار وقت گیر است. بنابراین بهترین گزینه تماس قبل از خرید پارچه برزنت است.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام