کاور برزنتی کولر آبی

کاور برزنتی کولر آبی

کاور برزنتی کولر آبی

کاور برزنتی کولر آبی معمولا در زمستان و فصول سرد سال که از کولر استفاده نمی شود، کاربرد دارد. جنس کاور کولر آبی از برزنت ضد آب انتخاب می شود. به دلیل بارش برف و باران باید جنس رویه کاور از نفوذ آب و رطوبت به داخل جلوگیری کند و کولر آبی را در برابر زنگ زدگی و هوازدگی محافظت کند. به طور معمول از برزنت کانتینری که یک نوع برزنت بسیار مقاوم است برای پوشش کولر آبی استفاده می شود. این پارچه به عنوان یکی از مقاوم ترین پارچه های برزنتی کابرد گسترده ای دارد.

کاور برزنتی کولر آبی

برزنت ضد آب برای کاور کولر

همانطور که گفته شد از انواع برزنت کولر و رزنت کانتینری برای پوشش کولر در فصل های سرد استفاده می شود. این پارچه مقاوم را برای تهیه انواع چادر کانتینری و برای پوشش کانتینر در حمل و نقل جاده ای نیز استفاده می کنند. در واقع کاربرد اصلی آن برای پوشش کانتینر می باشد. یکی از دلایل آسیب به کولر های آبی عدم حفاظت آنها در برابر شرایط جوی و گرد و خاک است. این موارد موجب می شوند که کولر بسیار زودتر از موعد دچار خرابی و استهلاک شود. به همین دلیل در صورت عدم رسیدگی به آن باید، یک کولر جدید تهیه کنید و برای شخص هزینه های زیادی در پی دارد. بنابراین سعی کنید با استفاده از کاور و پوشش مقاوم از کولر خود محافظت کنید.

گرد و خاک به مرور زمان موجب فرسودگی و کاهش عملکرد کولر می شود بنابراین بهتر است از یک پوشش مناسب برزنتی برای روکش کولر آبی خود استفاده کنید. این پوشش ترجیحا باید با استفاده از الیاف مصنوعی ساخته شده باشد که توانایی مقابله با شرایط محیطی و جوی سخت را داشته باشد.

کاور برزنتی کولر آبی

قیمت کاور کولر آبی

کاور برزنتی کولر آبی با توجه به ابعاد کولر و جنس کاور قیمت گذاری می شود. انواع کاور های آماده با دوخت استاندارد در مجموعه اترس چادر تولید و به فروش می رسد که می توانید با توجه به کولر و ابعاد آن، کاور مورد نظر را انتخاب کنید. برای اطلاع از قیمت انواع کاور کولر با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (11 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام