0912 063 4885

کیسه خواب

کیسه خواب

کیسه خواب

کیسه خواب یکی از لوازم ضروری برای طبیعت گردی و کوهنوردی حرفه ای است. از ویژگی های آن می توان به ضد آب بودن و سبکی اشاره کرد. مدل های مختلفی از آن توسط برندهای داخلی و خارجی تولید شده است که هر کدام دارای ویژگی های مختلفی هستند. معمولا قیمت محصولات ساخت داخل و ایرانی قیمت کمتری دارد. در گذشته محصولات ایرانی کیفیت لازم را نداشتند اما در حال حاضر با قیمت مناسب تر به عنوان رقیبی برای محصولات خارجی تولید می شوند.

کیسه خواب

ویژگی یک کیسه خواب خوب چیست؟

یک کیسه خواب خوب معمولا از جنس پلی استر است و در هنگام استفاده از آن در طول شب موجب عرق کردن فرد نمی شود. درواقع پارچه به کار رفته در ساخت آن باید روزنه های هوا داشته باشد و اجازه تنفس بدهد. ظرفیت این کیسه خوابها با توجه به شکل ظاهری آن یک نفره است و هر شخص باید به صورت جداگانه آن را تهیه کند. برخی از این محصولات می توانند تا دمای 12- را نیز تحمل کنند اما بیشتر برای دمای 6- طراحی شده اند. این محصولات دارای زیپ مقاوم هستند و هنگام تا شدن فضای کمی را اشغال می کنند.

وزن کم، حجم کم هتگام تا شدن و … از ویژگی های اصلی یک کیسه خواب خوب است. در هنگان خرید باید به قد و سایز سر شانه فرد استفاده کننده دقت کنید و متناسب با ان کیسه خواب مناسب را خریداری کنید.

کیسه خواب

کیسه خواب کوهنوردی

یکی از کاربردهای اصلی این محصول برای کوهنوردان است. در ارتفاعات به دلیل سرمای زیاد معمولا استفاده از چادر کوهنوردی مسافرتی جوابگو نیست. همچنین حمل چادر ممکن است تا حد زیادی دشوار باشد. به همین دلیل اکثر کوهنوردان ترجیح می دهند از وسایل مسافرتی کم حجم و سبک استفاده کنند. به همین دلیل بهترین گزینه ممکن کیسه خواب کوهنوردی است. به ویژه برای کسانی که به صورت انفرادی کوهنوردی می کنند. برای اطلاع از قیمت انواع محصولات مسافرتی و کوهنوردی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام