0912 063 4885

گروه تولیدی چادر برزنت

گروه تولیدی چادر برزنت

گروه تولیدی چادر برزنت

گروه تولیدی چادر برزنت: اترس چادر یکی از مجموعه‌های تولیدکننده پارچه برزنتی برای چادر برزنت است. همان‌طور که می‌دانید این پارچه‌ی ضخیم و مقاوم انواع مختلفی دارد. این پارچه‌ی ارزان از کرباس یا پلی استر تهیه می‌شود. با توجه به نوع مواد اولیه در تهیه آن، خواص و ویژگی های مختلفی دارد. به عنوان مثال هنگامی که از الیاف مصنوعی برای تهیه آن استفاده می‌شود، خاصیت ضد آب و ضد رطوبت پیدا می‌کند. مانند برزنت کانتینری که برای تهیه چادر کانتینر به کار می‌رود. بنابراین با تغییر مواد اولیه، ویژگی های آن نیز تغییر می‌کند. گروه اترس تولید کننده پارچه برزنت نیز انواع برزنت را تولید می‌کند. برای اطلاع از لیست قیمت برزنت می توانید با بخش فروش در تماس باشید.

گروه تولیدی چادر برزنت

برزنت فروشی

انواع برزنت برای فروش در بخش فروشگاه اترس چادر قرار دارند. شما می‌توانید از این طریق برزنت فروشی را تهیه کنید. با توجه به قیمت روز برزنت می توانید قیمت چادر برزنتی را بدانید. گروه تولیدی چادر برزنت با نام اترس چادر از سال 1397 تا کنون فعالیت خود را در زمینه انواع چادر برزنت ادامه داده است. این مجموعه انواع پارچه برزنت مانند برزنت شمعی، برزنت کانتینری، برزنت پلی استر، پی وی سی و … را به فروش می‌رساند. این مجموعه تولیدی بازرگانی از برزنت در ساخت انواع صندلی تاشو، چتر و سایبان و چادرهای برزنتی استفاده می‌کند.

کاربرد چادر برزنت

لیست قیمت چادر برزنتی

قیمت برزنت و چادر برزنت با توجه به قیمت روز تعیین می‌شود. در صورتی که قصد دارید از قیمت روز برزنت مطلع شوید می توانید با بخش فروش و کارشناسان این بخش تماس بگیرید. برزنت به صورتی متری، رولی و عمده به فروش می‌رسد. انواع برزنت 3 لا 6 لا با قیمت های مختلف در بازار موجود هستند. این پارچه ها با توجه به ویژگی هایشان قیمت گذاری می‌شوند. چادر برزنت را باید از تولیدی آن تهیه کرد زیرا در صورت خرید از تولیدی، قیمت پارچه کمتر است و می‌توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام