برزنت پلاستیکی

چادرهای پلاستیکی

برزنت پلاستیکی

برزنت پلاستیکی همان برزنت کانتینری یا ترانزیتی است. در واقع برخی از افراد این پوشش ضد آب را با نام الیاف تشکیل دهنده و براق بودن آن می‌شناسند. این پارچه ظاهری شبیه به پلاستیک دارد. با توجه به کاربردهای متنوع آن، کیفیت بسیار بالایی دارد. خرید برزنت متری از این نوع نیز مانند تمامی انواع دیگر پارچه برزنت است. البته این پوشش را می‌توانید به صورت عمده نیز خریداری کنید. خرید عمده هزینه‌ی کمتری دارد. در نتیجه شما می‌تواند متراژ بیشتری را تهیه کنید. مثلا برزنت برای سقف را به صورت عمده خریداری می‌کنند. قیمت پارچه برزنت ارزان با توجه به متراژ تعیین می‌شود. در ادامه برخی از ویژگی‌های این پاچه را ذکر خواهیم کرد:

  1. ضد آب و آب گریز
  2. مقاوم در برابر نفوذ نور مضر خورشید
  3. در عرض و متراژ متنوع
  4. رنگ متنوع

فروش برزنت کانتینری

فروش  چادر برزنت کانتینری به عنوان پوشش کانتینر یا کاور کولر، از نظر قیمتی تفاوتی ندارد. از این رو این پارچه نیز از طریق تولیدی یا فروشگاه های فروش پارچه به مشتریان عرضه می‌شود. امکان خرید آنلاین نیز از ویژگی‌های آن است. پارچه ترانزیتی را می‌توان به عنوان یکی از مقاوم ترین انواع پوشش ضد رطوبت در نظر گرفت. برای پوشش و کاور بار در کامیون، تریلی و … نیز این پارچه کاربردهای متعددی دارد. به همین دلیل به آن برزنت کامیونی نیز گفته می‌شود. برای این کار معمولا از رنگ ‌های آبی، سبز یا قرمز استفاده می‌شود.

لیست قیمت برزنت پلاستیکی

چادر برزنت ترانزیتی یا همان پلاستیکی از یک متریال مشخص تهیه می‌شود. در نتیجه لیست قیمت ندارد و به صورت تکی تعیین قیمت می‌شود. لیست قیمت برزنت مربوط به تمامی انواع پارچه برزنت است. البته قیمت فروش متری، رولی یا عمده با یکدیگر تفاوت دارد. از این پارچه برای پوشش چتر سایبان نیز استفاده می‌شود. به ویژه محصولاتی که با نام چتر آفتابگیر در بازار به فروش می‌رسند. انواع پارچه ضد آب کانتینری را می‌توانید از طریق پیج یا سایت خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی