0912 063 4885

پارچه برزنت Tarpaulin fabric

پارچه برزنت Tarpaulin fabric

پارچه برزنت Tarpaulin fabric

پارچه برزنت Tarpaulin fabric یکی از انواع پوشش‌های ضد آب در بازار است. این پارچه مقاوم برای تهیه چادر برزنتی کاربرد بسیار زیادی دارد. جلوگیری از نفوذ رطوبت، ترکیب رنگ متنوع، وزن کم، ضخامت های متنوع و … از ویژگی‌های اصلی آن هستند. یکی دیگر از مزایای این پارچه نیز مقاومت در مقابل نور خورشید است. همانطور که می‌دانید اشعه‌ی مضر نور آفتاب می‌تواند از پارچه های معمولی عبور کند. اما در مورد برزنت این مشکل وجود ندارد. از این رو برای تولید انواع چتر سایبان و سایبان مغازه ها از این پارچه استفاده می‌شود. خرید اینترنتی پارچه برزنتی یکی از دغدغه های افرادی است که نیاز به خرید آن به صورت متری، رولی یا عمده دارند. در ادامه برخی از دیگر ویژگی‌های آن را ذکر خواهیم کرد:

  • مقاومت در برابر تمامی آسیب‌های محیطی
  • مقاوم در برابر پوسیدگی
  • عدم رنگ پریدگی در برابر نور خورشید
  • دوام بسیار بالا
  • عمر طولانی

پارچه برزنت Tarpaulin fabric

قیمت پارچه برزنت ارزان از تولیدی

برزنت ارزان قیمت را می‌توانید از طریق تولیدی و مرکز پخش این پارچه تهیه کنید. امکان خرید عرض های 100 تا 200 سانتی متری نیز برای مشتریان فراهم شده است. Tarpaulin fabric دارای انواع متنوعی است که با واژه‌هایی مانند canvas ،waterproof cotton و pvc شناخته می‌شوند. این محصولات هر کدام دارای ویژگی ها و قیمت های متفاوتی هستند. تولیدی تنوع بیشتری دارد از این رو می‌توانید این مدل پارچه ها را از این مراکز پخش خریداری کنید. پارچه برزنت فلامنت یکی از انواع دیگر این پارچه است. فروش اینترنتی پارچه برزنتی موجب صرفه جویی در زمان خواهد شد.

قیمت پارچه برزنت Tarpaulin fabric

پارچه برزنت یا همان Tarpaulin fabric را می‌توانید با قیمت های متنوعی تهیه کنید. برزنت با رنگ‌های متنوعی قابل خریداری است. لیست قیمت برزنت نیز با توجه به نوع پارچه مشخص می‌شود. از این رو باید قبل از خرید نسبت به تعیین نوع آن اقدام کنید. انواع متنوع برزنت را می‌توانید از طریق سایت نیز خریداری کنید.

5/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام