چادر های برزنتی

[ux_slider]

[ux_image id=”114″ image_size=”original” height=”50%”]

[/ux_slider]
[title style=”center” text=”برزنت ترازیتی”]

نگاهی به پارچه برزنت : برزنت ترانزیتی خرید برزنت ترانزیتی عمده برای مواقعی که نیاز به متراژ بیشتری از این پارچه است، توصیه می شود. با توجه به این که با خرید عمده، قیمت هر مترمربع از این پارچه نیز کم تر خواهد شد. اکثر افراد خرید پارچه برزنت به این شیوه را ترجیح می دهند. زیرا هزینه کمتری برای خرید آن پرداخت خواهند کرد. در این نوع شیوه برخی نیز نسبت به خرید برزنت به صورت رولی و طاقه ای اقدام می کنند. مثلا برای پوشش کامیون، کانتینر و … نیاز به متراز زیادی از این پارچه داریم. معمولا نیز پارچه با رنگ بندی متنوعی در دسترس است و مشتری می تواند بر اساس نظر خود، برزنت را انتخاب کند.معمولا دو نوع برزنت ترانزیتی وجود دارد:

این دو نوع نیز از نظر ضخامت و رنگ نیز ممکن است با یکدیگر متفاوت باشند. در نتیجه قیمت آنها نیز با یکدیگر متفاوت است. تولیدی پارچه برزنت انواع پارچه های ضد آب را به صورت عمده به مشتریان عرضه می کند. البته امکان خرید متری نیز وجود دارد.

روش خرید عمده پارچه کانتینری از تولیدی

تولیدی های فروش پارچه برزنت معمولا به صورت حضوری خدمات خود را ارائه می دهند. اما فروش به صورت آنلاین و اینترنتی نیز یکی از روش های خرید پارچه برزنت است. در این صورت ویژگی های محصول مورد نظر در سایت یا پیج اینستاگرام درج خواهد شد و شما می توانید با مطالعه این مشخصات، خرید بهتری داشته باشید. با توجه به آنلاین بودن خرید نیز در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی خواهد شد.در صورت خرید به صورت حضوری نیز دنیایی از پارچه های متنوع برزنتی به شما ارائه خواهد شد. در صورت خرید برزنت ترانزیتی عمده نیز مسلما قیمت پارچه کمتر خواهد شد. این کاهش قیمت به دلیل خرید به نرخ تولیدی است و دلیلی بر کیفیت کم نخواهد بود.

گروه اترس چادر تولید کننده و پخش کننده انواع چادرهای برزنتی و چادر برزنت در ایران

تولیدی برزنت ترانزیتی

معمولا فروشگاه های تولیدی برزنت، انواع پارچه کانتینری و ترانزیتی را با قیمت پایین به مشتریان ارائه می کنند. از این رو قیمت پارچه بسیار کمتر از خرید به صورت متری است و به صورت عمده و یکجا پیشنهاد می شود.
[divider align=”center” width=”84%” color=”rgb(51, 94, 158)”]

[message_box bg_color=”rgb(17, 35, 60)”]

[row v_align=”middle” h_align=”center”]

[col span=”9″ span__sm=”12″]

[ux_text font_size=”1.25″ text_align=”center”]

گروه اترس چادر اولین تولید کننده و عرضه کننده انواع چادرهای برزنتی ترازیتی در کشور

[/ux_text]

[/col]

[/row]

[/message_box]